8

Galerii: Rannarootsi muuseumi õuel peeti laata

Lääne Elu

info@le.ee

Rannarootsi muuseumi õuel peeti laata. Foto: Arvo Tarmula
Rannarootsi muuseumi õuel peeti laata. Foto: Arvo Tarmula

Eile oli Rannarootsi muuseumi õuel avatud Vanasadama turg.

Talunikult sai lamba- ja lihaveise suitsuvorsti, koduleiba ning määrdejuustu värskelt uhmerdatud tilliga. mett oli mitme kandist, mitut masti oli ka käsitööd. Rõude vaibad.

Uuevälja taimeaed müüs ilupõõsaid, ilupuid, kiviktaimlasse ja lillepeenrasse sobivad püsikud ning kultuurmustikad ja -jõhvikad.

Avatud oli mõnus vabaõhukohvik. Vokipannilt tuli Rannarootsipraad, maitsta sai pannkooke ja koduseid kooke. Oli ka õnneloos, kus iga loos võitis. Ja sadamale kohaselt toimusid ka paadituurid ning tiirutas ka huvirong Peetrike.

Fotod: Arvo Tarmula

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Haapsalu moodi::;)
Haapsalu moodi::;)

Haapsalu moodi 5 putkat reas? Tallinnas, Pärnus, Tartus küll selliseid igavaid, mõtetuid asju ei korraldatagi.

Impeerium
Impeerium

Olen Pärnust ja käisin laadal. Mulle väga meeldis. Rannarootsi muuseumi ümber on põnevalt unikaalne õhustik ja ka laada maht haakub sellega suurepäraselt. Nautisime sõpradega päeva Haapsalus, Eesti üks armsamaid linnu.

Väikesed asjad saavad armsad olla.
Väikesed asjad saavad armsad olla.

Tore😉. Aitäh külalistele. Häbi hädaldajatele.

juss
juss

Mujal pole ka Rannarootsi Muuseumi!

Majaomanik
Majaomanik

Tallinnas 426000 elanikku,Haapsalu 9000
.

just, see ongi väikelinn Haapsalu
just, see ongi väikelinn Haapsalu

Mõttetu kommentaar. Igal kohal sobivad ettevõtmised. Rannarootsi muuseumis on aastaid peetud sarnaseid laatasid ja kõiik toimib. Hea, et mõttetud inimesed seda ei külasta. Aitäh tegijatele, vaeva nägijatele.

mida nurised
mida nurised

kas arvad, et 500 putkat oleks etem olnud. ilm oli hea ja rahvas sai meresõidul käia. Kuna laadal on kaup ikka vägagi kallis, siis ega ülearu müüjaid pole mõtet kokku kutsuda.Lihtsalt toreda suvepäeva veetmine

juss
juss

Ega Hiina ja Türgi rämpsu polegi vaja!

wpDiscuz