29

Politsei: kassile haamriga pähe tagumine ei ole julm tegu

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu politseijaoskonna vanemuurija Vello Palmits. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu politseijaoskonna vanemuurija Vello Palmits. Foto: Arvo Tarmula

Politsei ei alusta oma kassi uputanud ja haamriga pähe tagunud mehe suhtes kriminaalmenetlust, vaid piirdub väärteomenetlusega.

Eelmisel nädalal sai Haapsalu politsei kuriteoteate koos videotega, millel on näha, kuidas eakas mees üritab oma kassi esmalt uputada veetünni, aga kuna see ei õnnestu, hakkab teda haamriga pähe taguma.

„Politseile avaldusega laekunud materjalidest nähtub, et tegemist on looma hukkamisega ja inimesel oli selleks olemas tahtlus, kuid ei ole tuvastatav, et looma hukkajal oleks olnud kindel soov looma julmalt kohelda,“ ütles Haapsalu politseijaoskonna juhtivuurija Vello Palmits.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Taavi
Taavi

Vauuu….Eesti politsei!!!!! Siis ei peaks jalaga tagumiku löömine politseile ka olema kuritegu…..miks selline tropp veel politseis töötab????NB! Ei luba enda kommentaari kustutada…sellele järgneb trahv!!!!

Andres
Andres

Ei noh tule taevas appi.🤔

Agnes
Agnes

Tere! Minul endal on kass, ARMASTAN Teda. Sellest kirjutatud kassist on väga kahju. Jah, loomad ei saa valida endale oma inimest, aga inimesed looma saavad valida. Mina valisin lastega oma looma, kassi ja hoiame Teda nii nagu tahaksime, et meid hoitaks. A.

tomcat
tomcat

Jõle see tegu oli, aga seadus on seadus. Ja hea ongi, muidu saadaks lumehelbekestest pseudoloomakaitsjad vanamehe tuleriidale. Suures plaanis peab üldse hakkama mõtlema sellele, et verejanuline pööbel saaks võimalikult vähe karistuste karmust mõjutada. Muidu hakkavad võllapuud jälle kerkima nagu pimedal keskajal.

Tann
Tann

Uskumatu,pole sõnu….. politsei või asi, anname neile loomapiinajatele julgust juurde kui jätate karistamatta.See inimene on julm looma vastu ja kindlasti ka inimeste vastu

mina olengi mina
mina olengi mina

sellisele inimesele tuleks panna keeld uue looma võtmisele. usun et paljud tahavad et ta saaks samaväärse karistuse!!

Liane
Liane

See on julm tegu,ja teda on vaja karistada samajulmalt

Martin
Martin

Pättidel on ka kogu aeg oma tahtlus, jube võrdlus!

Ants
Ants

Pole mitte kunagi politseist midagi head arvanud ega arva ka edaspidi.

oeh
oeh

Tahtlus? Milliseid totraid termineid meie õigussüsteem veel välja mõtleb? Ükskord võik ikka häbi ka olla ja minge ära.

wpDiscuz