Läänemaa JK võitis Viimsi jalgpallureid

Pühapäeval võitis esiliiga B-s mängiv Läänemaa jalgpalliklubi 1:0 Viimsi jalgpalliklubi, mis on Läänemaa klubile esimese hooaja viies võit.

Mängu ainsa värava lõi 15. minutil Karmo Einmann. Mängu jooksul jagas kohtunik üheksa kollast kaarti.

Neljapäevane mäng Tartu JK Welco vastu nii hästi ei läinud, siis pidid läänlased kodustaadionil tunnistama vastaste 1:3 paremust, poolajale mindi 1:0 eduseisuga. Läänemaa mängija Mario Konks lõi 21. minutil värava, mille vastased 59. minutil viigistasid. Mängu lõpus lõid vastased veel kaks väravat.

Praeguse seisuga jagab Läänemaa JK edetabelis Keila JK 6.-7. kohta – mõlemad võistkonnad on saanud viis võitu, kuus kaotust ning kaks mängu on jäänud viiki. Edetabelit juhib JK Tallinna Kalev U21.