4

SA Läänemaa hoiab aukirja saanud laste nimesid saladuses

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Hetke pärast raksatab Haapsalu linnapea Urmas Suklese rusikas vastu lauda, seda kõike vaatab SA Läänemaa juht Anu Kikas. Kaader tublidele õpilastele saadetud videost

Sihtasutus Läänemaa tänab ka tänavu koolilapsi, kes on silma paistnud hea õppimisega ja saanud tublisid tulemusi aineolümpiaadidel.

Kui tavaliselt saavad lapsed aukirjad pidulikul vastuvõtul, siis koroonapiirangute tõttu korraldas SA Läänemaa virtuaalse aktuse. Teada on, et 97 Läänemaa last saab tänukirja ja tervitusvideo lingi, kuid laste nimekirja hoiab SA Läänemaa saladuses veel kümme päeva.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
psühho
psühho

Ajalehest saame lugeda:Kaadris vaatab Sukles tühje tooliridu ja hüüab: “Anu, kus on lapsed!”. Aga mõtelda on ju mõnus, et on mees …kohe rusikaga lauale…kui midagi ei meeldi…kindlasti mõni prominendi laps ei saanud head kohta.

Erx
Erx

Ju siis mõne kohaliku prominendi laps ei saanud head kohta.

Kaabutamees.
Kaabutamees.

Erx, ma tõtlesin sama, mõtle kui häbi võib olla “mõnel promenaadil”, tema lapse nimi ei saanudki autasustatate õpilaste nimekirja.

juss
juss

Artiklit ei lugenud keegi?

wpDiscuz