7

Politsei karistas üht eriolukorra nõuete rikkujat

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Haapsalu politseijaoskonna patrulltalituse juht Meelis Laurmann ütles Lääne Elule, et politsei algatas eelmisel nädalal ühe väärteomenetluse isiku suhtes, kes rikkus 2 + 2 reeglit.

„Politseinikud olid teda varem korduvalt hoiatanud ja talle selgitanud, miks on oluline piirangutest kinni pidada,” ütles Laurmann. „Koroonaviirusse nakatumise oht on siiani suur. Seetõttu on väga oluline jätkuvalt kinni pidada 2 + 2 reeglist, vältida suuri seltskondi ja hoida oma tervist.”

Politsei sai eelmisel nädalal viis väljakutset eriolukorra nõuete rikkumiste tõttu.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Pook
Pook

Meie klubi liikmed on kõik korralikud. Nii nagu valitsus otsustas võtame kõik oma kohustuslikud 500 grammi valget kärakat hommikuti ja õhtuti samapalju. Kuna oleme kõik üks suur pere, siis meile 2+2 ei kehti.

Kodanik
Kodanik

Rohkemaid tuleks karistada, toidupoes saaks niita nagu loogu. Mitte kuskil ei saa rahulikult asju valida, ilma et selga ei ronitaks. Lihtsalt masendav, milline vastutustundetus.

aru ma ei saa
aru ma ei saa

Kuidas seda reeglit rikutakse ühe inimese poolt…ja seda korduvalt tehes. Kas ta oli nagu kolmas ratas (2 ühest perest ja tema teisest perest)või ronis kellelegi liiga külje alla..

SE165
SE165

See on alles politseiriigi algus …

Kapitool
Kapitool

Korduvalt oli hoiatatud ju! Korduvalt!

Aga küll
Aga küll

Korra rikkumises, mis võib ohustada teisi, näed politseiriiki? Tere mõtlemine!

arvustaja
arvustaja

Ära kaaguta, kui midagi ei tea. Politsei teeb seda tööd mida ta tegema peab. Ega politsei seaduseid välja ei mõtle. Ta on samasugune töötaja nagu sina ise. Tere mõtlemine! 😀 Muidugi oleks tore kui joodikud roolis, pätid nugadega tänaval, narko lokkaks ja viirus rõõmsalt leviks ning tapaks.

wpDiscuz