29

Politsei sai 50 teadet eriolukorra rikkumise kohta

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Lääne prefektuur on saanud kolme viimase nädalaga 500 teadet eriolukorra reeglite rikkumiste kohta, Läänemaal on politsei välja kutsutud 50 korral.

„Meile on abiks tähelepanelikud inimesed, kes annavad politseile oma kahtlustest teada,” ütles Lääne prefektuuri eriolukorra staabijuht Olev Naarits.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ei saa aru
Ei saa aru

Ehk ongi hea kui lumehelbekesed ja jobud koos hängivad ja teevad mis tahavad, kui koroona neile otsa peale teeb siis saame rõõmustada et jobusid jäi vähemaks. Kopp ees neist, tahad sõita kuskile aga ei saa sest lihtsalt passivad ülbelt keset teed ja ei liigi paigast kui auto tuleb, õigust ja ülbust nii palju et ei mahu maamuna peale äragi. Pole mingit hoolivust ega respekti kaasmaalaste vastu.

Mina.
Mina.

Kodanik Aivo on vist mingi imelik.

Jah
Jah

Helistasin ka telefonile 112 rikkujate kohta, öeldi, et helistage numbrile 1247… helistasin siis sellele numbrile, kust öeldi, et rikkujate kohta helistage ikka numbrile 112… tundub, et kedagi ei huvita tegelikult …

Aivo
Aivo

Tundub, et sa oled kits tegelikult, ela oma elu ja ära torgi nina sinna kus vaja pole

Mnjaa
Mnjaa

Tundub, et sa oled isekas ja juhm.
Oleksid mõistlik, loogiliselt mõtlev ja arukas, siis saaksid ise aru, et distantsi hoidmine praeguses olukorras on oluline viis, kuidas hoida viirust levimast. Kui sa hoolid endast ja ka teistest, siis on see su jaoks oluline.
Aga kui oled juhm, hoolimatu ja isekas, siis ei taipagi muud, kui teist kitseks sõimata…. Kahjuks umbrohi ei hävi ja sinusugused jõuavad palju kurja korda saata 🙁

Nojah
Nojah

Tundub vanglapoiss olevat, teab sõnavara. Või püüab lihtsalt kedagi “autoriteeti” järgida, paistab ka ise siis äkki suurem välja

Kristjan
Kristjan

Loen-kommentaari-ning ei saa aru-kes, mis keda-kirub-mingi mulgipudru-.?

Hei
Hei

Ega politseid ise kah ei hoia vahemaad.

Kugli mugli
Kugli mugli

Eks tuleb koroonaga koos edasi jalutada, noori lihtsalt ei saa ketiga kuskile kinni panna, nad ei hooli ja nad ei kuula ka. Parem ärge muretsege – kui koroona tuleb, siis niikuinii.

Pamp
Pamp

Ei viitsinud jamada ja kitse panna, aga neljapäeva õhtul kl 10 ajal rannarootsi selveri lähedal parklas paar kolm sõiduautot ja nende juures terve kari noori vene nolke kõik üksteise küljes. Vähemalt kümme tolgust olid ninapidi koos juttu puhumas ja hirnumas. Neil ikka puudub mõistus totaalselt. Aitab ainult see, kui Putin nad korrale kutsub, sest ainult teda nad kuulavad.

Kristjan
Kristjan

Lahendus-,,ainuke,,-seal sa oleks kindlasti-kolakat saanud-,!

Jäme
Jäme

Eestlased on kogu aeg kitsed ja koputanud naabrite peale.

Postimees
Postimees

Eestlased täidavad reegleid 99%
Murekohaks immigrandid, muulased ja nende järeltulijad..

Roheline
Roheline

Paraku kuulen ma eestikeelset lällamist akna taga

T.Visnap.
T.Visnap.

Tuleks kurikatega sellised ajukääbikud kipsi peksta.Tuleb riigil ja kaaskodanikel ohutum ja odavam kui uute garantiide kuulutamine.Aitab nende vastutustundetute nunnutamiseast.

V.Kuslap
V.Kuslap

Sa vist oled saanud juba? Päris korras peas sul kõik ei.

Ragnar
Ragnar

Kari koputajaid

Roheline
Roheline

Mis koputajad?! Tahad jäädagi niimoodi eriolukorda?! Mida rohkem inimesed kokku puutuvad,seda suurema hooga see tõbi levib!

Kristjan
Kristjan

Mine ravile–see ei ole minupoolne-,,solvang-,,-viirusel pidi olemagi nii-(alguses hingamisteed-,paljudel kopsud-,siis agressiivsus–ning ravita-…—surm—.

Kohalik
Kohalik

Kastani kandis tõesti jõlguvad õhtuti noortekambad 7+ inimest kindlasti, on näha, et noortel on igav, lõhuvad prügikaste jne

Pamp
Pamp

Kus see Vispert nüüd on? Vanasti üritas küll midagi noortele pobiseda.

wpDiscuz