1

Vallad üritavad investeeringutega jätkata

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Linnamäe kultuurisaali ehitus käis eile täie hooga, koroonaviirus ehitajaid ei kimbutanud. Mikk Lõhmus

Linnamäe kultuurisaali ehitus käis eile täie hooga, koroonaviirus ehitajaid ei kimbutanud. Mikk Lõhmus

Lääne-Nigula, Vormsi ja Lääneranna vallavalitsus otsivad kulude kokku hoidmiseks võimalusi, kuid ei kavatse investeeringuid peatada.

Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus ütles, et suuresti sõltuvad kõik valla eelarvet puudutavad otsused sellest, millisel kujul võetakse vastu riigi lisaeelarve, kus on kohalike omavalitsuste toetamiseks ette nähtud 130 miljonit eurot. „Praegu on väga vara midagi öelda,” tõdes Lõhmus.

Kui palju maksulaekumine väheneb, hakkab tema sõnul paistma alles mais-juunis. „Siis oleme juba targemad. Ka riigi lisaeelarve mõjude asjus. Lisaeelarve pole ju veel vastu võetud ja mis valemiga raha hakatakse eraldama, on ka ebaselge,” märkis Lõhmus.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ilus elu
ilus elu

Kokkuhoid oleks kindlasti vallaametnike koolituste, õppereiside ja muude õppekogunemste pealt .Õpilaste e-õpe toimib juba päris kenasti. Edaspidigi peaksidki toimuma kitsamad erialased täiskasvanute koolitused läbi veebi. Aja ja raha kokkuhoid missugune ! Vallavanem võiks nüüd eeskujuks olla ning peaks oma ametnike armeega üheskoos vahelduseks põllule minema. Teadke,et valla ettevõtjad kui ka vallast kaugemal töötavad maksumaksjad ei saa küll iga üleliigse liigutuse eest lisatasu . Laialt olete elanud…

wpDiscuz