Kulleritelt saab kaupa koju tellida kogu Läänemaal

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Haapsallane Britta Põldäär alustas toidu kojuvedu tänasest. Valida saab Coopi kaupa. Malle-Liisa Raigla

Haapsallane Britta Põldäär alustas toidu kojuvedu tänasest. Valida saab Coopi kaupa. Malle-Liisa Raigla

Kuigi poest kauba kojutoojail on käed tööd täis, jõuab kraam hiljemalt järgmiseks päevaks igasse Läänemaa ja Lääne-Harju valla metsatallu Kasari jõest Padiseni.

Tänasest alustas kogu Läänemaal toidu kojuvedu vast loodud ettevõtte Hapsalfood omanik Britta Põldäär. „Homme või ülehomme üritame esimesed tellimused vastu võtta,” ütles Põldäär kolmapäeval Lääne Elule.

Varem küünetehnikuna töötanud ja viimasel ajal lastega kodus olnud Põldäär lõi firma vennaga kahasse. Bruno Põldäär tegeleb tellimuste vastuvõtmisega, kauba viib kodudesse Britta Põldäär – Haapsallu ja mujale Läänemaale. Esmaspäevast reedeni saab kauba koju Haapsalus ja linnast 15 km kaugusel. Teisipäeviti ja neljapäeviti hakkab Põldäär tegema maakonnas kaugemaid ringe.

Küsitlusele, kes vajaks sellist teenust, vastas mõne päevaga 147 inimest. „97 protsenti vastas, et vajab,” ütles Põldäär. Hapsalfoodist saab tellida kaupa Coopist – täna tellid, homme saad. „Coopi veebilehel olevad kaubad sealsete hindadega,” ütles Põldäär. „Inimene saadab nimekirja, meie saadame arve – kui see järgmiseks hommikuks on makstud, saabki samal päeval toidupaki kätte.”

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
4 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
vormsi
4 aastat tagasi

Kas Vormsi on ka Läänemaa?

Meelis Malk
4 aastat tagasi

Aga miks mitte teisele poole Kasari jõge, kus on ka ju ikka Läänemaa ? Ärge unustage oma sunniviisiliselt lahkuma pidanud maakondlikku osa.

Vana hea Läänemaa!
4 aastat tagasi
Reply to  Meelis Malk

Läänemaa on ja jääb ikkagi Lihula ja ka Lihulast Virtsu ja ka Pärnu poole. Kõik see kokku Läänemaa!

Valdo
4 aastat tagasi

Edu.