11

Politsei: mees lahkus poest alkoholi eest maksmata

Pühapäeval sai politsei teate, et varem sarnaste tegude eest karistatud 48-aastane mees möödus Haapsalus Jaama tänaval asuvas kaupluses kassadest alkoholi eest tasumata. Tegu jäi lõpule viimata, sest kaupluse turvatöötajad pidasid mehe kinni ja andsid ta üle politseile.

Sarnane varguskatse oli Jaama tänava kaupluses ka vabariigi aastapäeval.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kato
Kato

Kas siin kommenteerivad imbetsillid?

Veebe
Veebe

Järelikult polnud tal raha, et maksta!!!! Vägev uudis ikka

mage
mage

See pole mingi õigustus juhtunule.

Veebe
Veebe

Kuidas ei ole? Kui inimesel on vahendeid kauba eest tasumiseks, siis seda ta ka ju teeb. Kui vahendeid pole, siis on voimatu kauba eest tasuda. Omg., pole nii keeruline aru saada juuuu!!!

aga olgu arusaam selline
aga olgu arusaam selline

Ise käituksid järelikult siis sarnaselt. Uskumatu. Kui autoostuks raha ei jagu, ilmselgelt võib selle siis varastada? Mis arusaamisest sa ometi räägid, kuula ennast!

Veebe
Veebe

Milline inimene läheb poodi ja ostab auto selleeest tasumata!? Appikene, milline äärmuslik fantaasia teil on.! Kas vaatate palju hollywoodi action filme?

veebeke
veebeke

Ja milline inimene viina varastab? Filme ei vaatama ühtegi selleks, et mõista, mis on varastamine. Õigusta edasi. Kuidas saaks “ostab auto selle eest tasumata”?

Veebe
Veebe

Teie teksti järgi võib eeldada, et te ei ole mitte ühtegi kauplust ise pidanud ega muu müügitegevusega tegelenud. Siis on mõistetav teie arusaamatus teemast. Üritan natukene selgust tuua. Ei ole maailmalõpp, kui vaene rahata inimene võtab enda tarbeks natukene süüa-juua. Selliseid ei ole väikses külas palju ja kõik teavad neid. Kas inimesel peaks laskma ära surra teie arvates? Ahnetel tekib muidugi kohe mõte, et saaks aga tasuta autod ja majad jne. See aga teine jutt, aga mitte vaesuses vireleva inimese käitumine. Olge mõistvamad oma kaasinimeste vastu! Ahnus on teid pimestanud lihtsalt, muud midagi.

müügiga tegelenud 15 aastat
müügiga tegelenud 15 aastat

Kui ei ole varas, oled kohe ahne! Tere talv.

Erx
Erx

Kusjuures ma seni ei teadnud, et koroonaviirus kohe pähe lööb. Veebe õnneks teab omast kogemusest.

Mnjah
Mnjah

Koroona viirus tekitab naljatuju v?

wpDiscuz