12

Haapsalus tulevad suve rahvarohkeimad nädalavahetused

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Sel nädalavahetusel toimuv Ameerika autode näitus ja järgmisel nädalal toimuv Rock in Haapsalu toovad Haapsallu rohkelt rahvast. Arvo Tarmula

Sel nädalavahetusel toimuv Ameerika autode näitus ja järgmisel nädalal toimuv Rock in Haapsalu toovad Haapsallu rohkelt rahvast. Arvo Tarmula

Kaks järgmist nädalavahetust on Haapsalu selle suve kõige rahvarohkemad, mistõttu politsei tõi linna lisajõude.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
haapsalu linn Haapsalu linnas
haapsalu linn Haapsalu linnas

inimene ei oska paraku midagi muud tekitada kui müra ja saasta, siis on ikka vahva küll kui naabrid ka selles osas appi tõttavad

Enku
Enku

itaalia hullus, ameerika hullus, neegri hullus, nostalgia hullus jne – mul küsimus kas meil midagi enda oma ka olemas on, mida nii entusjastlikult orjamas käia ? või on talupoegadel ajud nii siledaks lihvitud et asja mõtet suudetekse vaid loomakarja arvu järgi hinnata ?

juss
juss

Kirjutatakse ikka “entuzijast”!

tropid kõrva
tropid kõrva

Ikka on oma ka. Kodusistumise talumine. Kardinad tuleks ka ette tõmmata.

talupoeg
talupoeg

jah ega orjamentaliteet ei lubagi ju midagi teha ja oma peaga mõelda siis tulebki kodus istuda ja ori peabki ju nii mõtlema et kodusistumine on ainus asi mida ta teha oskab ning teha tahab ja alles siis saavad isandad talle pakkuda alternatiivina töö tegemist et ta igavuse kätte maha ei sureks.

Abcmas
Abcmas

No mis meil ikka on,isegi välipeldikut veel hiljuti polnud,käidi põllu peal.Alles möödus 150 aastat esimesest saksa lauludega laulupeost.Enne seda polnud midagi.

Peoleo
Peoleo

See on ju väga tore,kui elu keeb.Seda head aega on kahjuks ainult 3 kuud.Tänud korraldajatele !!

Georg
Georg

Haapsalu LV, jagage linnakodanikele ka infot, kas ja millisel määral eesootavad sündmused “tavaelu” häirida võivad.
Info andmine ei maksa suurt midagi, aga aidata võib palju. Tunda rõõmu üritustest ja taluda (või vältida) mõningast kaasnevat ebamugavust.

Soe soovitus
Soe soovitus

Täida oma külmkapp nädala sees ja istu kodus kui kardad inimesi ja rõõmsat melu. Ja nii lihtne see ongi, ei mingit raketiteadust.

Sinusugune
Sinusugune

ülbe tigedik tuleks ka koju kinni panna, takistamaks teistel rõõmsat melu nautida.

pea hoogu
pea hoogu

Ma küll Georgi kirjast midagi häirivat välja ei lugenud, et kohe inimene paika panna ja koju sundida. Küsis ainult infi, et ise otsustada.

Kirjuta otsingusse
Kirjuta otsingusse

Haapsalu üritused 2019 ja kõik linnas toimuv on näha.
Lääne elu kommentaariumis ei ole jah mingit vajalikku infot.

wpDiscuz