5

Linnavalitsus muutis volikogu survel metsaoksjoni tingimusi

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Haapsalu linnavalitsuse linnavara spetsialist Madis Raudsepp seisab kohas, kus langetustraktor mürisema hakkab. Urmas Lauri

Haapsalu linnavalitsuse linnavara spetsialist Madis Raudsepp seisab kohas, kus langetustraktor mürisema hakkab. Urmas Lauri

Haapsalu linnavalitsus tühistas metsaoksjoni tingimused volikogu juhatuse sekkumise peale kolm päeva pärast vastuvõtmist.

19. juunil võttis Haapsalu linnavalitsus oma istungil vastu metsaoksjoni tingimused ning tühistas need 21. juunil, pärast volikogu juhatuse sekkumist. Lääne Elu andmetel viis metsaoksjoni teema volikogu juhatusse aselinnapea Helen Rammu (Keskerakond), kelle hinnangul ei vastanud linnavalitsuse vastu võetud oksjoni tingimused algul kokkulepitule.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
niikuinii
niikuinii

Nigu Sulli Vare pilt kohe üles pandud, äkki ongi nime vahetand

Toslem
Toslem

Väiksed asjad, väiksed jamad. Suured asjad, suured jamad ( Haapsalu vanasõna). Siin paistab, et otsuse projektis linnavalitsuse istungile viidi kinnitamiseks teised tingimused, kuis enne kooskõlastati. Päevakorrapunkte palju ja keegi ei loe istungil kõike uuesti läbi. Küsimus. Kes ja miks muutis kooskõlastatud tingimusi linnavalitsuse istungile esitatud otsuse projektis ?

Paul
Paul

Naljatilgad. Rammu ju ise linnavalitsuses.

Arusaamatu
Arusaamatu

Rammu viis teema volikogu juhatusse. Mismoodi? Kas ta ei olnud võimeline teistele linnavalitsuse liikmetele asja selgeks tegema? Või on nood p…….d ?

nii
nii

Võibolla tõesti ei olnud teised linnaviletsuse liikmed võimelised asjadest aru saama, sagedane nähtus.

wpDiscuz