Lauljad harjutasid piiskopilinnuses õhtuseks peoks

Läänemaa laulupeo proov Haapsalu piiskopilinnuses. Foto: Urmas Lauri

Kolmapäeva ennelõunal kogunesid Läänemaa laulupeo koorid 25kraadise palavusega Haapsalu piiskopilinnuse müüride vahele, et anda enne õhtust pidu oma kavale viimane lihv.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
1 Kommentaar
Inline Feedbacks
View all comments
Enriko
4 aastat tagasi

Kas teate, et kui Googlesse sisestada otsing ‘Läänemaa laulupidu’, saab vastuseks vaid kimbu üldlaulupeo linke ja tunamulluste Läänemaa laulupidude artikleid. Seda, et ka täna õhtul Haapsalus kohalik laulupidu peaks toimuma, võib aimata vaid vihjamisi LE tasulise artikli pealkirjast. Alguskellaaega ja -kohta ei selgu kuskilt. Ometi pidi arvutitiiger Eestis hüppama ju lausa seitsmepenikoorma sammudega! Mingeid vanu paber-Lääne Elusid välja otsida või (tõenäoliselt) kuskil jagatavat kultuurisündmuste kava pole näppu jäänud. Siit ettepanek: ehk leiutaks LE toimetus intuitiivselt äraarvatava otsisõnaga koha, kust leiab võimalikult kõik Haapsalus toimuvad üritused laulupidudest Jüri Lina raamatututvustusteni välja.