19

Taavi Rõivas: õige pea ei tea keegi Ratase nime

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Riigikogu liige Taavi Rõivas ütles teisipäeval Lääne Elu toimetuses käies, et endise peaministrina avanevad Brüsselis tema ees uksed, mis tavainimesele suletuks jäävad.

Riigikogu liige Taavi Rõivas ütles teisipäeval Lääne Elu toimetuses käies, et endise peaministrina avanevad Brüsselis tema ees uksed, mis tavainimesele suletuks jäävad. Arvo Tarmula

Teisipäeval Haapsalus käinud endine peaminister Taavi Rõivas (Reformierakond) rääkis, et õige pea ei mäleta enam keegi peaminister Jüri Ratase nime, sest teatakse vaid perekond Helmeid.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
noh
noh

Poliitbroilerite arv kasvab, see on paratamatus. Mõned suudavad end ka sisukaks mängida. Enamus poliitbroileritest on siiski sissesöödetud söödaga samaväärsed, eesotsas Taavikesega.

Aleks
Aleks

Minister Martin Helme saabus eile Brüsselist kahepäevaselt Euroopa rahandusministrite ehk Ecofin nõukogu koosolekult ja märkis, et tema vahetud kogemused lükkasid ümber Eestis levitatavad müüdid.

Helme: “Eesti meedia viimaste nädalate ja kuude kajastuse põhjal võib jääda mulje, nagu oleks Eesti meie erakonna valitsuses osalemise tõttu muutunud paariaks, pidalitõbiseks, kellega keegi ei taha enam rääkida. Võin oma värske isikliku kogemuse põhjal öelda: mitte midagi taolist.”

...
...

Hmm..aga ikkagi, Lääne Elu kirjutage sellest ka täpsemalt,et mis seal väljamaal Taavikesega ikkagi juhtus? Kes-kelle külmkapi vahele surus ja mis põnevat veel toimus? Taavi sai ju selle teoga väga kuulsaks, nii et minu kommentaare ei ole mõtet suurt kustutada, inimeste mälu ei ole nii lühike kui arvate olema!

Sass S.
Sass S.

Hea meeldetuletus – hääletatud ja nimeks H……. !

paneb mõtlema
paneb mõtlema

Uksed avanevad ??? Taavi Rõivas kaua Peaministri toolil istus,et nii kindel endas on ???Valijad vast ikka ise mõtlevad keda valivad!Selline enda kiitmine küll kasukd ei tule!

arvamus
arvamus

Kas selline on häälte kogumise viis teha EKRE-t maha?Kaldun arvama,et Taavi Rõivas hoopiski sellisel viisil annab valijatele just suuna EKRE -t valida!Neid komme jõuab iga inimene ise poest osta!Mida Türi Lillelaadal jagab!Häbi!

Karnau moto
Karnau moto

Keerake see Lääne Elu kinni!

Tolmu Ahv
Tolmu Ahv

Tule mõistusele- LE on väga hea leht.Vahetust vajaks võib-olla peatoimetaja, kes on väga sotside poole kaldu.

Tom
Tom

Sinu peaministrina kokkukeeratud käkke ei unustata õnneks kunagi

Mis
Mis

sa Röivas parem oled? Mitte pennigi

Ats
Ats

Kes on Taavi Rõivas ? Ei mäleta .

wpDiscuz