Järgmisel nädalal algavad valimised

Valimised. Foto: Malle-Liisa Raigla

Europarlamendi valimised on tuleval pühapäeval, 9. juunil, kuid hääletus algab juba esmaspäeval.

Eesti seitsmele europarlamendi kohale kandideerib kokku 78 kandidaati. Suuremad erakonnad Reformierakond, Keskerakond, sotsiaaldemokraadid, Isamaa, EKRE, Eestimaa Rohelised, Eesti 200 ja Parempoolsed on kõik välja pannud üheksaliikmelise nimekirja. Lisaks kandideerib europarlamenti üks inimene organisatsioonist Koos ja viis üksikkandidaati.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
9 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
nagu alati
21 päeva tagasi

Hurraaa, EKRE toetus langeb pidevalt!

pole
21 päeva tagasi

vahet, mida õhumüüjad lubavad, peale pühapäeva unustatakse kõik

Kerly
21 päeva tagasi

Vali keda tahes, ikka läheb aina sit.maks.

täna
21 päeva tagasi

sai juba valida maxima viinaleti ees mida soovid, ei pidanud järgmist nädalat ootama

Vot siis
21 päeva tagasi

Nüüd siis ole näha, kas rumal valija lähtub haugimälust või laseb sama lollusega edasi. Koalitsioon peaks 0 häält saama selle jama eest, mis nad riigis oma ebapädevuse ja saamatusega on saavutanud, et mitte saama võimalust oma häält Euroopas võimendada. Veel parem kui hääletus vähese osavõtu tulemusel läbi kukuks, siis saaks Eesti poliitiline tasand äkki aru, et rumalad poliitikud ja nende lollid otsused ei ole kantud ühiskonna ja riigi huvidest, pigem hävitavad seda.

Jaan.K
21 päeva tagasi

Reg nr 168 MIKE CALAMUS

Maakas
21 päeva tagasi

Loodame siis rahva tervele mõitusele, mis seisneb selles, et loobutakse e-valimisest. Kes soovib ausat tulemust, mingu valmisjaoskonda ja hääletagu nii nagu kogu maailm teeb.

Jaanus
21 päeva tagasi
Reply to  Maakas

Loota ei tasu. Siit tuleb ikka sama seltskond nagu alati.Eestlane on juba niisugune, ainult piitsuta ja ta palub veel juurde.Mina ei looda enam midagi.

keda
22 päeva tagasi

kotib