9

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 21. märtsil

Lääne Elu

info@le.ee

Lääneranna vald vähendab koolijuhtide palka

Lääneranna valla koolijuhte pahandab täna volikogus esimese punktina arutusel olev eelnõu, millega määratakse kindlaks valla koolide töötajate koosseis ja töötajatele makstava palga alused.

Tõrukese ja Päikesejänku lasteaed ühinevad

Tulevast õppeaastast ühendatakse Haapsalu Päikesejänku ja Tõrukese lasteaed.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kodanik
kodanik

Sukles, videot on vaja.

Juhhaidii
Juhhaidii

Sukles, milleks oli vaja maksumaksja raha eest tellida seda kallist ekspertiisi? Mida see andis? Hingerahu? Linnapea peaks selle omast taskust nüüd kinni maksma, on minu arusaam. Selles valguses jääb mulje, et linnapea koos volikogu esimehe Karilaiuga tahtsid asja lihtsalt kinni mätsida.

Kodanik2
Kodanik2

Oodake see kohtuotsus ära nüüd sõbrakesed.

Kodanik
Kodanik

Kui midagi ei olnud, siis oleks piirdutud vast kokkuleppe menetlusega. Ilmselt tahab nelik: Karilaid, Sukles, Lepp ja Lõps selle lihtsalt kinni mätsida

Nimi kohustuslik
Nimi kohustuslik

Kokkuleppemenetlus tehakse ikka süü korral. Ja kuidas kohtu kaudu asju kinni mätsitakse?

raha lännu
raha lännu

Arusaamatuks jääb ometi auditi vajadus. Kui – juhul kui – mehed mõistetakse süüdi, kas siis saab jälle auditile viidata, et kõik on korras? Ei saa ju.

Pidur
Pidur

Mis pull see Lõpsiga ja Lepaga nüüd on? Suklese/Karilaiu tõekomisjon ju koos 5ooo (maksumaksja raha) eurise advokaadiga mõistis mehed ju õigeks?! Jaanus aita!!

arvaja
arvaja

Aga kui kellelegi on ametit vaja??

Rain
Rain

Õiglus võidab. Selleks ju kohus on. Õnnitlen.

wpDiscuz