Suvel Haapsalus esineval James Morrisonil ilmus täna uus album

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

James Morrison - My Love Goes On (feat. Joss Stone).

James Morrison – My Love Goes On (feat. Joss Stone).

20. juulil Rock in Haapsalul esineval James Morrisonil ilmub täna neli aastat oodatud uus album “You’re Stronger Than You Know”. Artist tunnistab, et kirjutas albumit ajal mil terve tema elu ähvardas kokku variseda.

Uue albumi esiksingel “My Love Goes On” on duett maailmakuulsa soulilaulja Joss Stone’iga. Plaadilt leiab muulhulgas ka ühisloo Gary Barlowga, tuntud Briti X Factory peakohtuniku ja Take Thati hittlugude autoriga.

James Morrison on briti poproki suurnimi – artisti tuli jõuliselt pilti 2006. aastal hittlooga “You Give Me Something”. Järgnesid üliedukad singlid “Please Don’t Stop The Rain”, “Broken Strings” jt.

Peale suurt menu võitles Morrison mitmete raskete kaotustega ja probleemidega peres ning nimetab just sealt saadud uut tugevust “You’re Stronger Then You Know” üheks alustalaks.

Kriitikud on juba nimetanud uut albumit julgeks ning toonud esile, et laulja hääl pole veel kunagi nii hästi kõlanud. Artist nimetab albumit otsekoheseks ja kirglikuks. James Morrison alustas jaanuaris kauaoodatud uut maailmatuuri, mille raames ka Rock in Haapsalule jõuab.

Üle 7 miljoni albumi müünud James Morrison on Brit Awardi võitja, esinenud muude seas koos Stevie Wonderi, Bruce Springsteeni ja Elton Johniga.

19.-20. juulini kolmandat aastat toimuval Rock in Haapsalul esinevad lisaks Morrisonile jazzpopi maailmastaar Katie Melua ja romantikakuningas Chris de Burgh. Festival täiendab peagi esinejate rida.

James Morrisoni ja Joss Stone’i duett “My Love Goes On”

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments