3

Haapsalu kuuseootuses peatänav on vaatamata keelumärkidele täis pargitud

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Parkivad autod Posti tänaval. Foto: Arvo Tarmula
Parkivad autod Posti tänaval. Foto: Arvo Tarmula

Kuigi Haapsalu linnavalitsus andis eelmisel nädalal teada, et täna tuuakse lossiplatsile jõulukuusk ja seoses sellega palutakse kuuse toomise trassile autosid mitte parkida, on vaatamata keelumärkidele peatänav täis pargitud.

Lääne Elu kirjutas laupäeval, et esmaspäeva õhtul paneb Haapsalu Linnahooldus vajalikesse kohtadesse ajutised parkimist keelavad märgid ja teisipäeva hommikul kontrollib politsei trassi üle.
“Niisiis need, kes on siiski parkinud oma auto keelumärkide piirkonda, saavad teisipäeva varahommikul politseilt kõne palvega oma auto ümber parkida,” selgitas Haapsalu linna avalike suhete spetsialist Tõnu Parbus.
Jõulupuu jõuab linna mööda Tallinna maanteed, kust pööratakse Kuuse tänavale. Kastani poe juurest jätkub teekond mööda Tamme tänavat, siis mööda Lihula maanteed ja edasi juba Posti ja Karja tänaval. Nendel tänavatel on parkimine ajutiselt keelatud, sest need jäävad kuusele ette.

Kui varahommikul ei olnud peatänaval parkivaid autosid, siis kella 11-ks oli tänav vaatamata igale ristmikule paigutatud parkimist keelavatele märkidele autosid täis.

Haapsalu linnavalitsus ja kuuske linna toimetav Haapsalu Linnahooldus paluvad autoomanikel oma sõidukid kiiresti mujale parkida, et need kuuse teekonnale ette ei jääks.

„Meie patrullid jõuavad kohe linna ja hakkavad autoomanikke läbi helistama,” ütles Haapsalu politseijaoskonna patrullteenistuse vanem Meelis Laurmann.

Eelmisel aastal eiras terve rida autojuhte keelumärke ja peatänav pargiti hommikul autosid täis. Kuuske transportinud Haapsalu Linnahooldus oli sunnitud appi kutsuma politsei.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Peep Tamm
Peep Tamm

Looge MuPo

Siim
Siim

Load ära võtta kõikidel kes ka kõige lihtsamaid märke ei tunne.

memm
memm

Inimesed, selleks üheks kuusetoomise päevaks oleks auto saanud kasvõi jaama v.turu parklasse panna. miks on nii lihtsa toimingu selgitamiseks vaja politseid, ikka oma peaga on vaja ka mõelda, Kord aastas kaunis jõulupuu sõidab (sel aastal eriti kitsastes tingimustes)läbi linna-see on ilus vaatepilt ja õpetlik ka mudilastele rääkida-näidata,kust ja kuidas me linna toreda tuledes kauni kuuse toome-paigaldame. Austame seda puud, mis võib vabalt 60-70aastat tuultes-tormides,kuumuses-pakases kosunud olla, et meid linnarahvast tuledesäras rõõmustada. Rõõmsat pühadeootust kõigile

wpDiscuz