Galerii: Haapsalu Maximas ootavad Inglipuul täitmist Läänemaa vähekindlustatud laste jõuluunistused

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Inglipuu Haapsalu Maximas. Foto: Arvo Tarmula
Kuvatud 3 pilti, galeriis pilte: 11
Inglipuu Haapsalu Maximas. Foto: Arvo Tarmula

35 omavalitsuse sotsiaaltöötaja panusel sündiv ja igat eestimaalast kaasav heategevuslik jõulukampaania Inglipuu ootab heategijaid. Läänemaal leiab inglipuud kuni 11. detsembrini Haapsalu Maxima kauplusest, millel ootavad täitmist 21 vähekindlustatud lapse kingisoovid.

Heategevusliku kingikampaania algataja kaubanduskett Maxima kogus koostöös Läänemaa sotsiaaltöötajatega kokku nende laste jõulusoovid, kelle peredel puuduvad tänavu võimalused lapsele soovitud kingituste tegemiseks. Inglipuud asuvad Haapsalu kaupluses aadressil Posti 30.

Euroopa Vaesuse ja Sotsiaalse Tõrjutuse Vastu Võitlemise Eesti Võrgustiku juht Kärt Mere peab oluliseks, et kõigil lastel, ükskõik, mis oludes nad ka ei kasvaks, jaguks eneseusku. “Unistuste täitmine on just see, mis annab tiivakesed, mis viivad elus edasi. Seetõttu ongi kaasinimestest hoolivad heategevuslikud projektid tänuväärt, sest annavad meie kõige nõrgematele eluks tähtsa tõuke,” rääkis Mere. “Senikaua, kuniks meil on lapsi, kel olude tõttu pühade kingid saamata jääksid, siis kutsun kõiki Inglipuu kampaaniaga nende laste unistusi täitma,” lisas ta.

Inglipuu kampaania patroon Gerli Padari sõnul on Inglipuu kampaanias kaasa löömine väga lihtne.
“Igalt Inglipuu sedelilt leiab ühe lapse personaalse unistuse. Sellel on kirjas lapse nimi, vanus ja unistus, nii et igaühel on võimalus valida täitmiseks just see kingisoov, mis kõige enam südame põksuma paneb. See on suurepärane tunne, kui nii lihtsal moel saame muuta kellegi lapse pühad õnnelikuks,” rääkis Padar, kes aitab vähekindlustatud laste soovide täitmisele kaasa koos perega.

Maxima Eesti tegevjuhi kt Marko Põder tänab kõiki eestimaalasi, kelle asendamatu abiga on kaheksa aastat laste jõuluunistusi täidetud.
“Inglipuu seob üle Eesti sajad ja sajad head eestimaalased, tänu kellele oleme suutnud täita igal aastal üle 1000 vähekindlustatud lapse jõulusoovid. Meil on suur rõõm, et Inglipuu on alati soojalt vastu võetud ja eelmisel aastal täitusid soovid lausa rekordkiirusel. Loodame, et ka tänavu jagub rohkelt häid inimesi, kellega koos saame tuua 1330 lapse jõuludusse rõõmsaid üllatusi,” lisas Põder.

Projektis osalemiseks tuleb valida Maxima kaupluse Inglipuult lapse jõuluunistus. Ostetud kingituse saab pakkimata kujul jätta Maxima infoletti. Selleks, et laste jõuluunistused täituksid just pühade ajal, ootame soetatud kingitusi Maxima kauplustesse hiljemalt esmaspäeval, 11. detsembril 2018.

Inglipuud, millel ripuvad laste jõuluunistusted, asuvad 44 Maxima kaupluses üle Eesti.
Üle-eestiline projekt aitab kokku täita 1330 majanduslikes raskustes lapse jõuluunistus.

Inglipuu kampaania avamine.
Fotod: Ardo Kaljuvee

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments