9

Haapsalu vaidleb maa-ametiga Pullapää prügi pärast

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu linnavalitsuse spetsialist Remi Treier (vasakul) ja keskkonnainspektsiooni kohalik juht Jaanus Müür käisid eile Pullapääl uusi ja vanu prügihunnikuid kirja panemas. Foto Arvo Tarmula

Maa-amet tegi Haapsalu linnavalitsusele ettepaneku, et Pullapää prügiprobleemi võiks lahendada teetõketega. Linn üldkasutatavaid teid sulgema ei hakka.

Pullapää prügi on jõudnud ka keskkonnainspektsiooni Läänemaa büroo värske juhi Jaanus Müüri lauale. „Meil oli temaga sellel teemal kohtumine – eesmärk on, et prügi saaks sealt ükskord ära koristatud,” ütles Haapsalu linnavalitsuse keskkonnaspetsialist Remi Treier.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kusti
Kusti

Kuulge kommentaatorid, kas teil natukenegi mingit ajuraasu ka peas on? Üks lollim kui teine.

Koll Prügi
Koll Prügi

Seda Pullapää panka pole kunagi koristatudki. Vene sõdalaste laga on siiamaani metsa all ja järglased muudkui toovad lisa. Ametnikud aga veeretavad kuuma kartulit ühest käest teise. Seni tulemusteta ja vastutuseta.

Arvos
Arvos

Muud üks ametkond ei oska kui tõkestada. Suutmatu lahenduse otsimisel. Kas sellist ametkonda on tarvis?

juss
juss

Alles oli see maailma puhastamine! Kas nad siis Pullapääle ei jõudnudki?

Tžiizik
Tžiizik

Ma ei lubanud oma territooriumile ….

mõngel
mõngel

Pigem võiks teematõkked ette panna…. miks ei maksta prügi viimise eest kodanikule? vaid peab jõhkraid summasid jätma kuskile mingile firmale?? prügist ju toodetakse elektrit ning toasooja… ning siis maksame veel selle eest ka?? ebanormaalne juhtimine siin vabariigis!! Makstaks prügi eest kasvõi 100 eur tonn, tehtaks ilma igasuguse kondaniku alagtuseta või TEEME ÄRA kõik kohad prügist puhtaks nagu seda on metalliga!! Arvatavasti tuleks kaebusi ka politsesisse seoses prügivarguste kohta, kuna hommikuks olid naabrimehe prügikastid tühjad…

oh õudust
oh õudust

kui maksta kodanikule jäävad ametniku taskud tyhjaks, aga see oleks juba õuduse tipp

Tžiizik
Tžiizik

Ma nii tegingi juuuu , teen veel juuuuu

Prügikoll
Prügikoll

Haldussuutmatus ja saamatuse Tipp 1313 ja omaviletsus.

wpDiscuz