0

Alates tänasest on laevaliiklus suursaartele tihedam

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Laevasaba Rohuküla sadamas. Foto: Urmas Lauri
Parvlaev Leiger Rohuküla sadamas. Foto: Urmas Lauri

Suursaarte ja mandrivahelist parvlaevaliiklust toimetav TS Laevad tõi alates tänasest lisareisid nii Virtsu-Kuivastu kui Rohuküla-Heltermaa liinile.

Lisareisid toimuvad Virtsu- Kuivastu liinil perioodil 18.07- 12.08 teisipäevast neljapäevani väljumistega 9:40 Virtsust ja 10:15 Kuivastust ning Rohuküla- Heltermaa liinil perioodil 18.07- 29.07 esmaspäevast kolmapäevani väljumistega kell 14:30 Rohukülast ja 16:00 Heltermaalt.

„Soojad suveilmad ja aktiivne puhkuste periood meelitab saartele üha rohkem inimesi. Kuigi juba eelnevalt oleme suvised sõiduplaanid planeerinud üsna tihedaks, siis soovides vastu tulla saarte elanikele ja külastajatele leidsime võimaluse lisada veel mõned täiendavad reisid,“ märkis Kaabel.

Eelmüük nendele reisidele on avatud Praamid.ee e-keskkonnas. „ Kindlasti tasub planeerida oma sõite ette ja soetada piletid eelmüügist. See tagab kindluse soovitud reisile saamiseks ning annab ka laevaoperaatorile võimaluse teenuse paremaks planeerimiseks,“ lisas Jaak Kaabel.

Info parvlaevade sõiduplaanide kohta ja eelmüük laevapiletitele on hetkel avatud kuni septembrikuu lõpuni laevafirma veebilehel ja mobiiliäpis.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz