6

Haapsalu premeeris jõulukaunistuste konkursi võitjaid

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Pitsiklubi jõulukaunistustega vaateaken. Foto: Urmas Lauri
Pitsiklubi jõulukaunistustega vaateaken. Foto: Urmas Lauri

Kaks kuud kestnud Haapsalu jõulukaunistuste konkursi võitjaid on selgunud ning parematele ka rahalised preemiad määratud.

Asutuste ja ettevõtete kategoorias kuulutati võitjaks Haapsalu Pitsikeskus ja Ehe ja Ehtne OÜ. Mõlemad said preemiaks 100 eurot.

Elamutest tunnistati parimaks Vilkla külas asuv Kitse tee 9, preemiaks määrati 200 eurot.

Lasteaedadest, koolidest ja huvikoolidest võitis Haapsalu Viigi kool, preemiaks määrati 200 eurot.

Viigi kooli Rakvere stiilis jõulupuu. Foto: Urmas Lauri
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
aga
aga

Kes hindajad olid?

Elli
Elli

Jääb ka mulje, et oleks nagu ette teada olnud juba ….

Vist
Vist

See patsiga aselinnapea

Mari
Mari

Võidutöödest võiks ikka pildid ka olla 🙂

Urve
Urve

Palju õnne asjaosalistele, aga konkurss ongi see, et pead ise agar olema ja pilte saatma, kui ei saada, siis ei ole soovi ka osaleda ja alati ei peagi kõigile olema, teed iseendale ja märkad ise ning oled ise uhe.

Siseõue vaatamine
Siseõue vaatamine

Eks ta ole. Ühel aastal tegin ettepaneku Kase tänaval ühe eramu premeerimiseks (mittetalvisel teemal). Selgus, et “ei ole nii avalik”, et möödujad märkaks/täheldaks. Mina olin ka mööduja, täiesti võõras inimene tänavalt. Ometi märkasin. Viigi Kooli siseõue võõras ei satu, ka ei näe. Küll oli aga äge Wiedemanni uulitsal üks lasteaia värav koos kõige juurdekuuluvaga. Ja puu otsa ronisid isegi päkapikud. Jäi ka silma. Vot nii tore.

wpDiscuz