9

Haapsalu linnavolikogu liige saab EKRE katuseraha eest uued rehvid

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Toomas Vallimäe. Foto: Arvo Tarmula
Toomas Vallimäe. Foto: Arvo Tarmula

Riigikogu EKRE fraktsioon ostab katuseraha eest uued rehvid Läänemaa Sutlepa baptistikogudusele, mille õpetaja on äsja Haapsallu linnavolikokku valitud Toomas Vallimäe.

ERR kirjutas, et EKRE annab Läänemaal katuseraha kolmele organisatsioonile. Haapsalu lasteaed Tõruke saab 5000 eurot liivakasti ja muude õuemänguvahendite jaoks.

Sutlepa baptistikogudus saab 3000 eurot süntesaatori ja koguduse sõidukile rehvide soetamiseks ning Haapsalu õigeusu Maria-Magdaleena kogudus 5000 eurot kiriku küttesüsteemi uuendamiseks ja kellatorni fassaadi remondiks.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ah!!
ah!!

Tere pealkiri! Pealkirja põhjal loeks välja nagu Vallimäe sai isiklikule sõiduautole rehvid! Asi ei olnud ju nii!

poisid
poisid

tulge ekresse üle-saate jõuluks uued kirsad ja issanda õnnistuse pealekauba

Kodanik
Kodanik

Lapsed õuesõppemaja ju said?! Sellest murest teadis ka linnavalitsusest Liina Põld, kuid tema andis vaid katteta lubadusi.

papi
papi

Miks metodistid midagi ei saa?

oh õudust
oh õudust

tasub ikka loota jumala peale, näe saatiski moosiraha

Ja mis siin imelikku on?
Ja mis siin imelikku on?

Mille pärast ei või toetada väikest Sutlepa kogudust? Aga artikli pealkiri on pehmelt öeldes eksitav, lugupeetud ajakirjanik, odav tähelepanu otsing.

K.S.
K.S.

Uued rehvid? See viis mõtte sinnakanti, et kohalikud refikad võiks katuseraha eest kondoome saada. Saaks katku ehk kontrolli alla!

seikleja Haapsalus
seikleja Haapsalus

Ju Eesti meediamaastikul on omad populaarsed mallid, aga see artikli pealkiri on siiski väga eksitav ja sisukauge. Siin on põhiline positiivne uudis, et Tõrukese lasteaed saab uue liivakasti jt õuemänguvahendid, mis on eluline, asjalik ja tore. See võiks olla ka pealkiri, selline pealkiri sobiks ka ajalehe esiküljele 🙂

kodanik
kodanik

Linnavalitsusel jagub probleemideta raha vaid oma palgafondi. Hea, mis on märkajaid.

wpDiscuz