5

Kaia Kanepi tuleb kodulinna oma elulooraamatut esitlema

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee


Foto: Urmas Lauri

Haapsalu linnavalitsus korraldab asja oma elulooraamatu välja andnud Kaia Kanepi auks tänuürituse.

Haapsalu volikogu esimees Jaanus Karilaid ütles Lääne Elule, et Kaia Kanepi on koos raamatu ühe autori Kalle Muuli ja kirjastaja Valdo Randperega Haapsallu oodatud 24. novembril.

„Tänuüritus toimub kell 16 linnavolikogu saalis. Ja kuigi see on kutsetega üritus, on uksed avatud kõigile, kes tunnevad soovi kohal olla, võib-olla Kaiale mõni küsimus esitada ja raamatusse autogrammi küsida,“ ütles Karilaid.
„Kuna Kaia on Haapsalu tüdruk ja meie linna aukodanik, soovisime teda koos linnapeaga meeles pidada ning talle kogu linna nimel tänu avaldada,“ lisas ta.
„Kaia on väga tubli ja meil on suur au võõrustada tema raamatu esitlust,“ ütles Haapsalu linnapea Urmas Sukles.

Täna kell 17.00 toimub Viru Keskuse Rahva Raamatus Eesti kõigi aegade edukaima naistennisisti Kaia Kanepi elulooraamatu „Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel“ esmaesitlus.
Kaia Kanepi räägib oma raamatus keerulistest isiklikest suhetest treeneritega ja dramaatilistest treenerite vahetustest. Raamatus on kasutatud Kaia Kanepi päevikuid aastatest 1995-2012. Raamatu lõpus on eraldi statistikaosa põhjaliku ülevaatega kõikidest Kaia Kanepi võistlusmängudest.

Nädala eest poelettidele jõudnud Kaia Kanepi elulooraamat “Reketiga tüdruk” on tänaseks jõudnud Rahva Raamatu müügiedetabeli tippu.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ants
Ants

Lõpuks on ainult kõik, ainult enesemüümine –

turul me oleme vennad ja õed!

Tükkhaaval, jupphaaval, päevhaaval, tundhaaval

üksteisel’ müüme omad usud ja tõed

Sass1.
Sass1.

32-e a. elulooraamat? Kaks kolmandikku elust on ju veel ees!

kodanik
kodanik

Kas alaealised lapsed vöivad ka tulla või ainult koos vanematega?

juss
juss

Eks igaüks tee nalja vastavalt rikutuse tasemele!

kodanik 2
kodanik 2

Isa või ema võivad sind kaasa võtta.

wpDiscuz