7

Risti–Virtsu maantee surmalõik saab kiiruskaamera

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Maanteeamet paigaldab Risti–Virtsu maanteele kaks kiiruskaamerat, millest üks hakkab olema Lihula lähedal maanteelõigul, kus 2014. aastal hukkus kaks Soome mootorratturit.

Lihula lähedal on juba valmis mõlema kaamera betoonalused. Üks asub enne Birgiti trahterit ja teine Hälvati teeristis. Lauges kurvis Birgiti trahteri juures hukkus 2014. aastal kaks mootorratturit, kui neile vastu sõitnud kaubik vastassuunavööndisse kaldus. Maanteeameti liikluskorralduse vahendite halduri Krisela Uussaare sõnul on vaja veel korda ajada liitumine elektrivõrguga.

Uussaar ütles, et üks kaamera saab paika novembri teises pooles, teine detsembris. „Praegu tegeleb elektrimüüja kooskõlastuste ja maaomaniku nõusoleku saamisega. Seetõttu pole veel võimalik teise mõõtekabiini täpset paigaldusaega öelda,” selgitas Uussaar.

Fotod: Andrus Karnau

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
trackback
Saaremaale kihutajad peavad arvestama uue kiiruskaameraga - Liiklus.ee

[…] Lihula lähedal on juba valmis mõlema kaamera betoonalused: üks asub enne Birgiti trahterit ja teine Hälvati teeristis, kirjutab Lääne Elu. […]

Peep
Peep

„Praegu tegeleb elektrimüüja kooskõlastuste ja maaomaniku nõusoleku saamisega.

Seda oleks võinud ennem betooni valmist teha.

Porgand
Porgand

Kas kiiruskaamera välistab edaspidised surmad? Pealkiri on ikka kummaline küll.

Proj
Proj

Miks sellel betoonkamakal põrkepiiret ees pole? Kas veidi vales järjekorras ei aja mnt amet neid asju?

Saarlane
Saarlane

Huvitav, miks ei panda neid Virtsu poole, kus toimub tösine kihutamine? Praamile kiirustajad ja praamilt tulijad, köik söeluvad kordamööda.

Kuulge ajakirjanik
Kuulge ajakirjanik

Ei ole olemas mingeid surmalöike.Mis pealkiri see selline on?On inimesed,kes ei oska ega arvesta kiirustega,ohutustega ja lihtsalt seavad ohtu kaasliiklejaid.Teed on Eestis nii laiad,et võiksiud lennukiga maanduda aga inimesed kihutavad,idiootlikud möödasöidud jne.

Tige kala
Tige kala

Teatavasti ei kaldunud kaubik vastassuunavööndisse – hoopis mootorratturid põrkasid omavahel kokku ja sattusid kaubiku rataste alla ju

wpDiscuz