12

Eesti Raudtee hakkab ette valmistama Riisipere–Turba raudteelõigu ehitamist

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Priit Rohumaa. Foto: Ilmar Saabas

Eesti Raadio nõukogu esimees Priit Rohumaa. Foto: Ilmar Saabas

 

Eesti Raudtee nõukogu andis teisipäevasel koosolekul juhatusele volitused alustada Riisipere–Turba raudteelõigu väljaehitamiseks vajalike tegevustega, edastas ettevõte.

Ettevõttel tuleb koostada ja kooskõlastada lähteülesanne ja eskiisprojekt, teostada keskkonnamõjude hindamine, ehitustehnilised uuringud ning seada Eesti Raudtee kasuks hoonestusõigus.

„Riik pani meile kohustuse ning kavatseme seda korrektselt ja kiiresti täita,“ ütles Eesti Raudtee nõukogu esimees Priit Rohumaa. Esialgsete prognooside kohaselt võiks uus raudteelõik valmida 2019. aasta lõpus.

Tänavu mais eraldas valitsus täiendavate taristuinvesteeringute programmist raudteelõigu ehitamiseks kaheksa miljonit eurot.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
usun küll
usun küll

et Turbani on see igati mõistlik, sinna on kolinud palju noori, sest korterid olid üksvahe väga odavad, nüüd küll hinnad tõusnud ja ega seal eriti enam pakkumisi ka pole. Need noored ju käivad välja tööle, sest ega Turbas tööd pole. Kindlasti hakatakse rongi kasutama, kuupiletiga igapäevasõitjal tuntav kokkuhoid.Renoveeriti kauplus ,on kuulda bensiinijaama ja veel ühe kaupluse tekkimist, kool on alevis ja lasteaed samuti. Nii, et uskmatutel toomastel tasuks uskuda asja mõtekusse.

Arvos
Arvos

Õigust räägid! Ning kogu sinu info on tõene.

Uskmatu+Toomas
Uskmatu+Toomas

Juba õpetaja Laur ütles”Kui ei jõua teha kõiki rehkendusi tee kas või pool ….”.Kõige tegemiseks lähemal viiekümnel aastal võimalusi pole siis teeme jupikese,et kõik oleks rahul.
Rautee täielikuks taastamiseks on vaja ühte kahest eeldusest -kas venemaa saab USA vasallvalitsuse või Eesti saab olema venemaa koosseisus.
Kuna kumbagi lähema viiekümne aastaga ei juhtu ja nende aastate pärast on liiklusvahendid tundmatuseni muutunud siis jääbki ainult see jupikene kellegi ego tõstmiseks,raudtee usku inimeste rahustamiseks.
Kui see pole populism mis maksab 8 milli siis mis asi üldse populism on ?

põletamine
põletamine

Üsnagi samaväärne raha maha matmisega.

Anonüümne
Anonüümne

RAAADIOS RÄÄGITAKSE MIS ASJU NAD SINNA EHITAVAD HAAPSALUSEE EHEHEHEHEHE

muhe
muhe

Väga hea,teine etapp Taeblani,kolmas Rohukülani.

Arvos
Arvos

Kasvõi nii, peaasi, et ots lahti tehakse.

irwe
irwe

( milli põletatakse ereda leegiga – idiootsus kuubis ! ( hiljem lisame milli et see uuesti ülesse korjata )

kurg
kurg

Taal korjab relsid uuesti ja viib kuusakoski,ta on arimees……..

irwe
irwe

Sorry-8 milli

Arvos
Arvos

Vähemk mõttetut möga palun.

Rain
Rain

Kas raadio või raudtee nõukogu esimees?

wpDiscuz