Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

kanepi

Kaia Kanepi. Foto arhiiv

Pärnus Merko Open tenniseturniiril võitis Kaia Kanepi (WTA 446) veerandfinaalis Venemaa mängija Maria Solnõškina (WTA -) 6:0, 6:0.

Kanepi ei loovutanud 16aastasele Solnõškinale ühtegi geimi ja võitis 52 minutiga. 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITFi tenniseturniiri avaringis oli Haapsalu sportlane saanud jagu Alexsandra Buczuskast (Poola, WTA 1171) ja teises ringis Nora Niedmersist (Saksamaa, WTA 1107).

Täna algab Pärnu kesklinna väljakutel võistluspäev kell 14 meeste paarismängu finaaliga. Kell 16 algab meeste üksikmängu poolfinaal Zoppi ja rootslase Patrik Brydolfi vahel.

Pärast seda (mitte enne kella 18) on naiste poolfinaalis vastamisi Kanepi ja Valgevene mängija Katyarina Paulenka (WTA 1063).