9

Politseireid ummistas Rohuküla tee

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

politsei

Politseipatrull. ARHIIV

Haapsalu politsei korraldas pühapäeva hommikul raudteejaama juures lauskontrolli Rohuküla poolt tulnud sõidukijuhtidele. Kuna samal ajal oli sadamasse saabunud Hiiumaa parvlaev, ulatus puhumisjärge oodanud autode rivi peaaegu Männiku teeristini.

Politseinike usinus tol hommikul vilja ei kandnud. Politsei pressiesindaja Maria Gonjaki teatel tegi puhumistesti läbi 249 autojuhti, kelle hulgas ei olnud ühtegi, kes oleks rooli istunud alkoholi tarvitatuna.

Mujal Läänemaal tabas politsei nädalavahetusel kolm joobes juhti. Gonjaki teatel olid kaks neist kriminaalses joobes, üks jäi vahele jääknähtudega. Viimast karistatakse väärteo eest. 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
iidlane
iidlane

Nähh, meite pool oli ju kontroll juba enne laeva minekut ära.

Kalle
Kalle

Igapäevaselt peaks seda panfiilovkat puhuma panema,seal neid nägusid küll,kes pidevalt tongis peaga lapsi kooli viivad.

irwq
irwq

Sellised masspuhumised on juba ammu näidanud et effekti ei anna – küll aga on selliste operatsioonide kulu üsna suur . Nii et sellised jamad tuleks pigem lõpetada

teab
teab

Eelmine kord kui oli Rohuküla sadamas lauspuhumine siis tuli hiiumaa praamilt maha üks krim joobes ja üks tarvitamise nähtudega. Tegemist oli pühapäeva õhtuga.

Jane
Jane

Lauskontrolli oleks pidama Virtsu mnt. Asi on selles, et Hiidlased viskavad viina küll, aga nad ei lähe purjus peaga autoga sõitma, nagu mõne teise saare autojuhid teevad.

nn
nn

Konjak omalkohal on hea.

Kübe
Kübe

Muidugi negatiivne sest raha ju ei teenitud. Meitele pole ka mõtet koguaeg neid trahve väänata….

Kris
Kris

Artiklist loeb välja, justkui oli see negatiivne, et 249 juhi seas ei olnud mitte ühtegi joobes isikut!

Arvos
Arvos

Ära virise.

wpDiscuz