7

Kadunuks jäänud eakas naine leiti surnuna

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Politseilogo

Kahe nädala eest Läänemaal kadunuks jäänud eakas naine leiti surnuna.

Pühapäeva pärastlõunal leidsid SA Kadunud OPEROG Operatiivse Otsingugrupi vabatahtlikud Harjumaalt Padise vallast 75-aastase Elgi surnukeha, teatas BNS-ile Põhja prefektuuri pressiesindaja.

Politseil pole praeguse seisuga alust arvata, et naise surma põhjustas kuritegu.
75-aastane Elgi lahkus kodust Läänemaal Lääne-Nigula vallast Linnamäelt 7. märtsil.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
CO2
CO2

Poeg ehk oligi see,kes kiirelt kadumisest teatas ning muretses?

ükskõiksus
ükskõiksus

on see mille tõttu sellised asjad juhtuvad, ei tahaks küll olla selle kadunukese poja nahas. Ikka oleks midagi saanud ette võtta ,et emaga nii poleks läinud, kui juba eelnevalt oli politsei poolt otsitud.

kahju
kahju

Kõnealune oli hästi kena inimene….

võivõi
võivõi

Elgi ehk päris üksik polnud,kuid pisut nagu maailmarändur ka.Käis poega linnas vaatamas ja oli Padiselt Uugla poole teel?
Kui kord juba politsei pidi dets.-s otsima,siis oleks ehk sealt võinud mingi juhtnöör tulla,et peale mobiili oleks midagi korralikumat.Loomulikult on nüüd juba teada,kui palju on Eestis “kadunud”inimesi üldse…..Mida selles osas ette võtta,ja et ka kuritegusid jääks vähemaks?

Haapsalust
Haapsalust

tõesti,kus on sots.osakond ? Kui palju meil neid üksikuid kodudes on ? Kas ja mida söövad,kuidas elavad, kedagi ei huvita.

mulle
mulle

valmistab suurt hingepiina selline olukord, kui on teada ,et eakas mäluhäiretega ja pole suudetud kas siis lähedaste või vastava omavalitsuse sots.töötajate abil kuidagi korraldada vanurile eluolu,et oleks jälgitav tema seisund ja käigud, Pika elu ära elanu ei tohiks sattuda olukorda mida ei saa küll kuidagi nimetada väärikaks lahkumiseks.

lugeja
lugeja

Elgi oli kadunud jõulupühade ajal ka Tallinnas mäluhäire tõttu — on leida googeldades infot.
Tal võis olla eluvaim sees veel natuke aega hiljemgi,kui arvati,sest oli harjunud pikki maid käima varem.
Eile lõuna paiku leiti,see teade tuli internetti õhtul hiljem,kui Läänlane edastas alles otsimisartikli.

wpDiscuz