27

Loomaõiguslased protestivad Dirhamisse rajatava Meritähe keskuse vastu

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Meritäht Pilt EAS

Meritäht

Eesti loomaõiguslaste organisatsioon Loomade Nimel avaldab oma Facebooki lehel nördimust EASi otsuse üle toetada Dirhamisse rajatavat kogupere külastuskeskust Meritäht, kuna seal plaanitakse kasutada meelelahutuseks loomi

"Loomad ei ole inimestele meelelahutuseks!" teatas organisatsioon oma Facebooki lehel.

"Eestis plaanitakse avada "multifunktsionaalne keskus", kus "hakkavad elama nii haid kui raid. Sinna on võimalik minna sukelduma või hoopis väikese allveelaevaga sõitma." Samuti "võib suure akvaariumi ees teha romantilise õhtusöögi või samuti saab seal veeta hoopis öö haide seltsis."," tsiteeris organisatsioon tulevase keskuse tutvustust.

"Loomade Nimel ei toeta loomade kasutamist inimeste meele lahutamiseks. On kahetsusväärne, et EAS toetab sääraseid iganenud meelelahutusvorme, kus kasutatakse loomi," sedastati teates.

EAS teatas täna, et toetab 15 miljoni euroga seitsme rahvusvaheliselt huvipakkuva pereatraktsiooni loomist. Nimekirjas on ka Dirhami sadamasse rajatav kogupere külastuskeskus Meritäht.

Meritäht ehk Sea Star on Eesti esimene ühe katuse alla koondatud multifunktsionaalne keskus, mis hõlmab ookeanikalade akvaariumi, veekeskust, seiklusparki, teaduskeskust, sukelduskeskust ja siseranda laialdaste teenustega asukohaga maalilisel mererannal Dirhami sadamas, Läänemaal. Toetuse suurus on 2,25 miljonit eurot. Keskus plaanitakse avada 2019 suvel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
raivo+2010
raivo+2010

Mõistus on inimesele antud ikka isa ema poolt .Ahvid kah targemad kui see oinakari.

nõus
nõus

Samas ei tahaks vanemaid ka süüdistada, kui inimesed ei suuda muud äriplaani välja mõelda, kui kellegi ekspluateerimine ja vangistamine.. Loomad on selles osas inimestest kordades targemad. Loodan väga, et Eesti riik ei toeta äri, mis pole jätkusuutlik.. Paras oleks neil omanikel seal ise ujuda ja läbi rõnga hüpata – oinad tõesti!

Imelik
Imelik

Sa lahmid, Sa ei tea nende plaane. Sa ei ole geenius.

Tziis
Tziis

Tulge pafilovkasse.lolid

Nostalgia
Nostalgia

Toome parem rüssadest piirivalvurid ja künname rannaeelse liivatriibu üles, lisades ka okastraataia. Kes valel ajal ja kohas ületab saab “humaansuse” tõttu kummikuulivalanguga tulistet ja siis 3 päevaks pokri pistetud jne.

Krüsanteem
Krüsanteem

Soovime selle kaitseseltsi kohta rohkem teavet, registriandmed, deklaratsioonid, kuidas liikmed oma vanemate ja laste eest hoolt kannavad jne

endine kohalik
endine kohalik

Ilmselt loomakaitsjad ei tea , et Dirhami kant on talvel nii inimtühi, et paraku jääb tunne ,nagu ei elakski läheduses ühtki inimest,justnagu mingis kolkas!Inimesed,st. suvitajad tulevad suvesoojaga. Leian , et “Meritäht “on ainus võimalus tööealistel kohalikel leida omale töö kodu lähedal. Ehk avaneb ka töövõimelistel pensionäridel omale lisa teenida ! Mina olen igal juhul 100 % selle tulevase keskuse POOLT! Mul endal elavad seal lähedased sugulased ja ma mõtlen nende heaolu peale ! Loomakaitsjad on üleüldse oma igasuguste keeldudega üle piiri läinud! Tegelege ja elage oma mõtted ja tahtmised välja mingite muude ,vajalike tegudega! Ärge laske KOLGASTUDA meie küladel!

Siiri
Siiri

Dirhamisse, kui vaikuse ja rahu viimasesse paradiis, on lausa lubamatu mingi lõbustusasutuse rajamine. Kas Eesti loodusel ei ole enam mingit väärtust?? Appi, inimesed, aidake päästa meid omaenda lolluste eest!

valdis
valdis

Lõpetada sääskede tapmine, koheselt!!!

Sass
Sass

Kohalikud ei tea sellest midagi. Üks järjekordne rand saab rikutud, kui lugeda arvamusi.
Valla lehelt ei leia ka mingit infot ja kui EAS i lehelt uurida, siis viirusetõrje
blokeerib lehe ära “Objekt on nakatatud HEUR:Trojan.Script.Generic”.
Vot on alles segadus 🙂

mine+taevas+metsa
mine+taevas+metsa

muru niitmine on muru mõrv.lõpetada niitmine

Andres
Andres

Teen ettepaneku sööta kōik loomakallistajad loomadele

Olen
Olen

..sinuga,20.20 nõus. Sest need kutselised kaitsjad lähevad Põhiseaduse võrdse kohtlemise printsiibi vastu. Las istuvad kevadel oma loosungitega Promenaadil ja ostavad iga püütud särje vabaks…

wpDiscuz