0

Toomas Schmidtist sai eile Ridala volikogu liige

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Ridala volikogu 048

Toomas Schmidt on läinud kolmapäevast kodune. Foto: Urmas Lauri 

Nädala eest Ridala vallavanema ametist tagandatud Toomas Schmidtist sai volikogu liige.

„Avalduse tegin ära, jätkan volikogus,” ütles Schmidt. Volikogu umbusaldas teda läinud teisipäeval, 15. märtsil. „Kolmapäevast [16. märtsist]  olen vaba mees.”

Ridala valla valimiskomisjon ennistas Schmidti volitused 22. märtsil. Volikogust lahkub nüüd asendusliige Kalju Juurik, tema volitused lõppesid samuti 22. märtsil, selgitas vallasekretär Igor Pogodin.

Schmidt peab tagasi astuma ka paljudest muudest vallavanema staatusega seotud ameteist, sh Läänemaa omavalitsusliidu juhi kohalt. Tema umbusalduse algataja Reimo Nebokat on Lääne Elus öelnud, et Schmidt võiks olla Haapsalu ja Ridala liitumiskõneluste komisjonis.  

„Läbirääkijad peaksid olema need, keda ei ole umbusaldatud,” ütles Schmidt selle kohta.

15. märtsil umbusaldas volikogu ka esimeest ja aseesimeest. Volikogu vanim liige Raivo Õiglas on nüüd uue esimehe valimiseni volikogu esimehe asendaja. Pogodini sõnul valitakse volikogu uus esimees arvatavasti aprillis.

Vallavanemat on volikogul aega valida kaks kuud ehk 15. maini. Kui seda ei suudeta, muutub volikogu tegutsemisvõimetuks, lisas Pogodin.

„Ega midagi rõõmustavat selles ole, kui oma sõbrad su maha müüvad,” ütles Schmidt.

Ta ütles, et uue töökoha otsinguga ta praegu väga ei tegele. Volikogu talle mingit hüvitist ei määranud.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
eks ole
eks ole

ma mõtleks 10 korda järele, Ridala valla elanikuna, kas Haapsaluga liituda. Pidades silmas neid imelikke sõpradele ametikohtade jagamisi ja skandaale linnavara-ameti ja muude asjade ümber.

eit
eit

Kõigepealt tuleks see Nebokati poisu sealt välja lüüa. See pole tal papa rahakoti tühjendamine.

Ridal Valla Elanik!
Ridal Valla Elanik!

Haapsalu ja Uuemõisa võiksid juba kokku kolida! 1 vald ja korras.. ega siin pole mingit suuremat juttu ju kah vaja ajada ma arvan selles suhtes :/

Ridala valla elanikule
Ridala valla elanikule

Millest selline arusaam? Seni kuni riik on nüüd hakanud aru saama, et võiks vee sogamiseks haldusreformi ka korraldada, aga samas uute haldusüksuste toimimise mehhanism veel paika panemata.

.
.

Vallavalitsuses veel küll eitesi,keda minema saata. Nebokat võiks seal ka suurpuhastuse teha.

...
...

Toomas püsigu pildil,ärgu andku alla..Kes on sul sõber,kes “sõber” tuleb ilmsiks.Toomas on s õ b e r ,muudu ta ei aitaks ühinemisel ja veel hüvitiseta.

jummal hoia
jummal hoia

et kitsest kärner tehakse, liitumis läbirääkimise komisjonist tuleb ta kohe eemaldada, kindel vastutöötaja

to jummal
to jummal

Mine kiiresti arsti juurde, ilmselt on sinu puhul tegu süveneva haigusega.

mine
mine

võta järjekord ära

linnas
linnas

liige, maal……………………………….

vanamees
vanamees

Jälle Raplamaa sõnumid!? Siin on Läänemaa.

trackback
Toomas Schmidtist sai eile Ridala volikogu liige | Raplamaa Sõnumid
[…] Toomas Schmidt on läinud kolmapäevast kodune. ARVO TARMULA  Nädala eest Ridala vallavanema ametist tagandatud Toomas Schmidtist sai volikogu liige. „Avalduse tegin ära, jätkan volikogus,” ütles Schmidt. Volikogu umbusaldas teda läinud teisipäeval, 15. märtsil. „Kolmapäevast [16. märtsist]  olen vaba mees.” Ridala valla valimiskomisjon ennistas Schmidti volitused 22. märtsil. Volikogust lahkub nüüd asendusliige Kalju Juurik, tema volitused lõppesid samuti 22. märtsil, selgitas vallasekretär Igor Pogodin. Schmidt peab tagasi astuma ka paljudest muudest vallavanema staatusega seotud ameteist, sh Läänemaa omavalitsusliidu juhi kohalt. Tema umbusalduse algataja Reimo Nebokat on Lääne Elus öelnud, et Schmidt võiks olla Haapsalu ja Ridala liitumiskõneluste komisjonis.   „Läbirääkijad… Loe rohkem »
tüütab juba
tüütab juba

On mingi mõte ka asjal, iga artiklit kopeerida?? Kes neid loeb, sama jutt artiklis ja kommentaarides?

müüdav
müüdav

ütle, kes on su sõbrad ja ma ütlen kes oled sa ise

wpDiscuz