0

Diby küla Uuejakase katastriüksuse detailplaneeringu eskiisi avalik arutelu

Avatar

Merilin

merilin.sellik@le.ee

Diby küla Uuejakase katastriüksuse detailplaneeringu eskiislahenduse avalik arutelu on neljapäeval, 8. märtsil 2016 kell 11.10 koolituskeskuses.
Vormsi vallavolikogu algatas oma 29. septembri 2014. aasta otsusega nr 24 üldplaneeringut muutva detailplaneeringu Vormsi vallas Diby külas Uuejakase katastriüksusel 3,54 ha suurusel maa-alal.
Detailplaneeringu eesmärk on Uuejakase katastriüksusel 90701:001:0691 ehituskeeluvööndi vähendamine, krundi ehitusõiguse ja hoonestustingimuste määramine ühe paadikuuri ehitamiseks vanale kalavastuvõtupunkti ja sadama asukohale. Paadikuuri kavandatav ligikaudne suurus 30 m2.
Diby küla Uuejakase katastriüksuse detailplaneeringu eskiislahendusega on võimalik tutvuda Vormsi vallamajas ja dokumendiregistris Vormsi valla kodulehel
www.vormsi.ee avalik teave http://avalik.amphora.ee/vormsivv/index.aspx?type=12&id=124778
Küsimusi ja ettepanekuid on võimalus esitada e-posti aadressil vv@vormsi.ee või kirjalikult valla kantseleisse.
Algmaterjalidega on võimalik tutvuda Vormsi valla kantseleis või Vormsi valla kodulehel www.vormsi.ee avalik teave http://avalik.amphora.ee/vormsivv/index.aspx?type=12&id=94117
Vormsi Vallavalitsus

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz