2

Haapsalus tuleb jõulukaunistuste konkurss

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Jõulutuled. Arvo Tarmula

jõulutuled

Et Haapsalus oleks tunda rohkem jõulumeeleolu, korraldab linnavalitsus jõulukaunistuste konkursi. ARVO TARMULA

Haapsalu linnavalitsus kuulutab välja Haapsalu jõulukujunduse konkursi, et tunnustada majaomanikke, kaupluste ja kohvikute pidajaid jt, kes pühademeeleolu loomiseks on kaunistanud maja vaateakna, fassaadi või kogu kinnistu, sh piirded, puud, haljasalad jms, teatas linnavalitsuse avalike suhete spetsialist Tõnu Parbus.

Hinnatakse kujunduse ideed ja omapära, teostust ja sobivust linnaruumi. Konkursile esitatud jõulukujunduste hulgast valitakse välja kolm paremat lahendust, mida premeeritakse. Konkursi auhinnafond on 600 eurot.

Vastava tasemega tööde puudumisel on komisjonil õigus jätta preemia välja andmata.

Konkursile võivad objekte esitada kõik linlased. Konkursile saab registreeruda ja ilusatest jõulukaunistustest teada anda  22. detsembri kella 17ni linnavalitsuse elektronposti aadressil hlv@haapsalulv.ee.  Võimalusel lisada ka foto. Lisainfo tel 472 5316.  

Kauneim vaateaken, fassaad või kinnistu selgub hiljemalt 30. jaanuariks. Parimaid autasustatakse pidulikul vastuvõtul  „Haapsalu tunnustab“.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juku
juku

üritus jäi ära we, veebruar juba?

epp
epp

suurepärane algatus!

wpDiscuz