5

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 30. aprillil

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

image

Lääne maavanema ametikohta rihib kolm poliitikut

Läänemaa on olnud mullu oktoobrist maavanemata ja veel pole teada, millal valitsus maavanema küsimusega tegelema hakkab.

Lääne Elule teadaolevalt soovivad Lääne maavanema ametikohta saada kolm poliitikut: reformierakondlased Innar Mäesalu ja Reimo Nebokat ning sotsiaaldemokraat Neeme Suur. Ükski neist ei kinnita seda väidet ega lükka ka ümber ja nad ütlevad kui ühest suust: „Kui pakutakse, siis kaalun positiivselt.”

Vormsi uus laev liinile veel ei pääse

Uus parvalev Ormsö pidanuks homme, 1. mail liinile minema, aga laeva sõidukatsetused on alles pooleli. Uut vedajat, kellele laev üle anda, pole valitud ja vedaja konkurss käib kohtuteed.

Ormsö on Nasval laevatehases küll valmis, aga korralised käigukatsetused on pooleli. Kui need tehtud, jääb paberiasjandus ja laeva üleandmine. See pidulik päev on määratud 14. maile.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kui pakutakse
kui pakutakse

kas tuleb nagu ikka, kõige odavam pakkumine võidab

oeh
oeh

Kas keegi neist ka päris tööd on teinud ja elu nuusutanud.Elukauge proiler on küll viimane mida Läänemaa vajab.Aga eks iga rahavs väärib oma valitsejaid.

kodanik
kodanik

ohjahh. tööd on ju vaja.

Katrin
Katrin

Ülimalt hale seltskond.

Täpsi.
Täpsi.

Huvitav, Jaanus Sahk ei tahagi maavanemaks!

wpDiscuz