3

Kuuse tänava liiklus muutub vastupidiseks

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Haapsalu linnavalitsuse avalike suhete spetsialisti Tõnu Parbuse sõnul muudetakse septembri lõpus algava Tallinna maantee ja Posti tänava ristmiku rekonstrueerimese tõttu Kuuse tänava liiklus ajutiselt vastupidiseks.

Liikluskorralduse muutuse põhjuseks on ristmiku remondi tõttu ümber suunatud bussiliiklus.

"Et koolilapsed ja nende vanemad uue liikluskorraldusega harjuksid, hakkab juba 1. septembrist liiklus Kuuse tänaval toimuma Tamme tänava poolt Lihula maantee suunas. Jälgige palun liiklusmärke," ütles Parbus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Egon
Egon

Aga mismoodi tamme-tln mnt rist ära lahendatakse? Praegu on seal juba liiklemisega jama. Mis siis teetööde ajal seal toimuma hakkab?

Kusti
Kusti

Hea, et Haapsalus tramme ei ole,ei pea ka trammiteid remontima, muidu oleks rottide arvukus sama suur nagu Tallinnas tänavu.

Hobene
Hobene

Rege rauta suvel, vankrit talvel, ütleb vanasõna, nii toimetab ka meie linnavalitsus, teetõid hakatakse tegema sügiseste vihmade aegu.

wpDiscuz