19

Haapsallu lisandus hea vaatega kohvik

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Haapsalu promenaadil on tänasest avatud kohvik Hugo, kus omaniku Mikk-Sander Lauberti sõnul on väga head toidud ja vaade.

„Ütleks, et see on üks parema vaatega kohvikuid Haapsalus,“ ütles Laubert, kuhu on promenaadil jalutavatel turistidel mugav sissepõigata.

Pearoogadest on pakuvad nad lambapada, seasisefileed ja parti. Eelroogadest mainis Laubert ära böffi.

Nimi Hugo tuli sellest, et Laubert käis mõne aasta eest välismaal ühes kohvikus, kus oli interjööris kasutatud sõna „Hugo“. Seda leidus nii tapeedis, pildiraamides ja mujalgi. Kuna Laubertile seal kohvikus meeldis, siis juba seal mõtles ta, et paneb oma kohvikule sellise nime.

Fotod: Arvo Tarmula

kohvik hugo (1) kohvik hugo (2) kohvik hugo (3) kohvik hugo (4) kohvik hugo (5)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
On
On

üks Hugo nimega mees linnaski-tore kokkusattumus.

Astrid
Astrid

Piltide järgi hubast kohta ei näe, vaade vaateks, aga sisu võiks kah ligi kutsuda… ? Kui toidud head, siis ok, aga edu igal juhul tegijatele!

Kodanik
Kodanik

Kui need mõned veidra olemisega sellid seal maja ümber patseerimise ära lõpetaks siis oleks normaalne koht. Haapsalus on mõned kohviku omanikud teinud kohvikust koha, kus teatud kodanikud koos käivad ja teisi valju häälega taga kiruvad. Omanik aga vaeseke ei saa arugi, kuidas rahakas klient sealt vaikselt mööda vuhiseb.Keegi ei taha olla kohas, kus kamp “küna” stiilis soengutega tegelasi aknast oma mersusid piiluvad. Oleks veel , et ostavad midagi aga ei osta. Keerutavad oma moodsat telefonikuularit piitspeenikeste sõrmede vahel. Loodan, et sellest kohast sedasorti kohta ei saa. Edu!

J.K.
J.K.

Ärge hakake kohe nullima, mulle asukoht meeldib, käime tihti jalutamas ja pingil istumas abikaasaga, kindlasti külastame ka kohvikut. Samas ka vegankohvik vanalinnas on tore uudis.

Kajakas
Kajakas

Vanadekodus olete,et teate milline vanadekodu söökla on?Iga asi omal ajal.

Suvi
Suvi

Küll on Haapsalus palju toredaid kohti. Igaühele midagi. Edu!

Piltidelt
Piltidelt

ei paista esialgu midagi mis meenutaks kohvikut. Pigem tõepoolest vanadekodu sööklat. Aja jooksul kindlasti asi muutub, vaja ju sellelt suvelt midagigi teenida!
Ise istuksin pigem pitsilises-satsilises kohvilõhnalises ja lillelises “päris” kohvikus.
Kuni te kosute, käin mina algul “Müüriääres” ja pärast promenaadi pingil vaadet nautimas.
Igal juhul edu ja palju kliente!

arvan ise
arvan ise

ega seal välja vaadata võimalust suurt ei ole ja ega vist polegi tahtmist…

to:kaak
to:kaak

See ongi arvestatud Laine soomlaste teenindamiseks. Läbu ja lõbu kui palju – soomest puhkajaile.

kaak
kaak

Seal võiks hoopis hea läbukoht olla hommikuni lahti. Ja saab pead vette jahutama minna. Palju rahvast kõnni mereäärest mööda küll.

wpDiscuz