Haapsalu innovatsioonikeskus avab keeltekooli

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Innovatsioonikeskus Innokas saab koduks uuele keeltekoolile. Foto: erakogu

1. juulist alustab Innovatsioonikeskuse keelteakadeemia nime all tööd uus keeltekool.

Innovatsioonikeskuse eestvedaja Angela Leppiku sõnul alustatakse esialgu nelja võõrkeelega, kuid septembrist peaks neile lisanduma veel kolm. 

„Suvel saab õppida hispaania, portugali, inglise ja hollandi keelt,“ ütles Leppik. Septembris peaks lisanduma saksa, prantsuse ja vene keel. Hinnaks on 3 eurot tund. Kokku toimub ühe kursuse jooksul 12 tundi.

„Tegemist on aktiivse kursusega, mis on suunatud eelkõige suhtluskeele õppimisele. Teemade valikul on peetud silmas inimesi, kes lähevad reisima või välismaale näiteks äriasju ajama,“ lausus Leppik.

„Idee on veel üsna värske. See sündis eelmisel nädalal toimunud arutelu käigus, kus osales hispaania vabatahtlik Yerai Segura Sanchez, Innovatsioonikeskuse nõukogu liige Saima Mänd ja mina ise,“ ütles Leppik.

Keelteakadeemia mõtte käis välja Sanchez, kes lõpetas just oma vabatahtliku teenistuse ja soovib Eestisse elama ja töötama jääda.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
3 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
haltuura
9 aastat tagasi

Kartuses jääda töötuks pärast vaenlase võitu, õpib iga sõjaväeorkestris mängiv pillimees selgeks kõikide vaenlasriikide hümnid et neid võidupäeval mängida.

jurakas
9 aastat tagasi

eila me sõbraga võtsime õlut ja otsustasaime, et hakkame akadeemikuteks. Sõber hakkab kohe, mina sügisel.

huviline
9 aastat tagasi

palju inimesi peab grupis olema ,et see üldse avatakse ?