Innoka loovuspäev möödus robotite keskel

Fotod Heinrih Heintalu

Innovatsioonikeskuse Innokas loovuspäeva suurimad magnetid olid robotite meisterdamine ja programmeerimine, mis meelitasid tegevusse kümneid lapsi.

Teisipäeval said lapsed ja noored Uuemõisas Innoka loovuspäeval ehitada ja programmeerida roboteid, mängida õpilaste loodud mänge ning osaleda keemiakatsetel ja robotite sumovõistlusel.

Robotitega askeldajate meeleolu oli hea ning siginat ja saginat jagus kõikjale. „Alustasin EV3 (Lego firma toodetud kõrgema taseme robot – toim.) taset just sügisel, kooliaasta alguses. Muidu olin enne töödanud spike´idega (Lego madalama taseme robot – toim.),“ ütles just raskema taseme roboti programmeerimisega ametis olev poiss. „Juba peaaegu kaks aastat olen seda õppinud,“ lisas tema kaaslane, kes soovib tulevikus robootikaga endale ka elatist teenida.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments