6

EKRE arutas Orul ettevalmistusi riigikogu valimisteks

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Eesti konservatiivse rahvaerakonna (EKRE) laiendatud juhatuse koosolekul 6. juunil Orul arutati ettevalmistusi riigikogu valimisteks.

Meie parimad kohalike omavalitsuste valimistel olid Rein Merila Lihulast, ettevõtja Elvo Leppmaa Piirsalust ja Martna volikogu esimees Hardi Rehkalt. Ilmselt saab neil olema kandev osa ka riigikogu valimistel, kuid loodame leida lisajõudu ka Eesti arvamusliidrite hulgast. Mõni neist on EKREle juba andnud nõusoleku, kuid nendest räägime täpsemalt siis, kui president kuulutab välja riigikogu valimised.

Orul arutati ka, kellele peaks kuuluma maa Eestis, milline peaks olema õiglane maksupoliitika, kuidas leida tööd kodumaal jm küsimusi.

EKRE rentis endale ruumi Oru vallamajas Linnamäel, näidates sellega eeskuju regionaalpoliitika vallas. See on Eestis ainuke erakonnakontor maal.

Endel Susi
EKRE volikogu liige

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Endel+Susi
Endel+Susi

Lühidalt, EKRE maksupoliitika lähtub sellest, et kindlustada elu eri piirkondades ja valdkondades.Irisejatele vastuseks, et Leppmaa on erakonna liige aastast 2006.

Ahto
Ahto

Regionaalsed maksuerisused ,et elu maakohtadesse tagasi tuua !

Mikk Paris
Mikk Paris

Mind huvitab see, et millisena EKRE Eestis maksupoliitikat näeb?

2.kodanik
2.kodanik
veteran
veteran

No sinna ronivadki need kes poliitikas hakkama ei saa, kuid tähelepanuvajadus hirmus suur. Nii nad teevadki oma kokkuvõtteid olematust toetusest.

Toomas
Toomas

Leppmaa EKRE-s? nojah!!!

wpDiscuz