3

Lihula vallavalitsuse liikmed hakkavad saama istungitasu

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Lihula volikogu 30. aprilli erakorralise istungi päevakoras on eelnõu, mis lubab maksta vallavalitsusel liikmele 10 eurot vallavalitsuse istungist osavõtu eest.

Eelnõu kohaselt hakkab istungitasu kehtima tagasiulatuvalt selle aasta 1. jaanuarist. Tasu ei ole ette nähtud vallavanemale.

Hüvitis makstakse välja kord kvartalis, väljamaksmise aluseks on vallavalitsuse istungite protokollid.

Lihula vallavalitsuse liikmed on vallavanem Varje Ojala-Toos, Vanda Birnbaum, Endel Kadakas, Maire Pank ja Margus Källe.

Läänemaa omavalitsusliidu juht, Ridala vallavanem Toomas Schmidt ütles, et temale teadaolevalt on vallavalitsuse liikmed saanud istungist osavõtu eest hüvitist Taebla vallas. Ridala vald nagu ka enamik teisi valdu vallavalitsuse liikmeile istungitasu ei maksa.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uudishimulik
uudishimulik

Huvitav, kuhu Teie oma raha annetate, eeskuju ja lubadused ju olemas.

vaatleja
vaatleja

Kastepõld hakkas pihta, nagu ei tea mitmendas parteis
õnne otsijale omane…

kokkuhoidlik
kokkuhoidlik

Kuhu jääb Lihula kokkuhoid? Pidi ju Teil väga vilets aasta olema ja raha nõnda vähe, isegi nii vähe, et talgupäevaks ei saa prügikastegi tellida.

wpDiscuz