3

Saaremaal hukkus paadiga merel triivinud kuueaastane poiss

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Foto: Arvo Tarmula
Foto: Arvo Tarmula

Laupäeva õhtul sai Kuressaare merevalvekeskus teate Saaremaal Pae sadama lähistel merel triivivast paadist, milles on laps. Laps leiti veest ja kahjuks ei andnud elustamine tulemusi.

Kuressaare merevalvekeskus sai teate Saaremaa idarannikul Pae sadama lähistel, kaldast umbes 300 meetri kaugusel merel olevast paadist, mis triivis kaldast eemale, kell 18.21. Anti teada, et paadis on üksi kuueaastane poiss.

Päästjad leidsid päästevestis poisi veest ja tõid kaldale, üritades teel kaldale last elustada. Kell 19.27 jõuti kaldale ning poiss anti meedikute hoole alla. Kohalolnud meedikute pingutused tulemusi ei andnud ja poissi elustada ei õnnestunud.

Kuidas poiss üksi paadiga merele sattus, nende asjaolude väljaselgitamisega tegeleb politsei.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
LUGEJA
LUGEJA

Lugeda peab ka oskama. Ei ole kirjutatud, et leiti laps paadist, vaid teatati merel triivivast paadist, milles on Lugejalaps üksi. Leidmise ajaks oli laps juba vees (põhjus teadmata).

Anonüümne
Anonüümne

Vabandust, tekstis ekslikult üks sõna ( Lugeja) üleliigne.

JORDAN
JORDAN

Nii jaburat uudist ei ole küll ennem kuulnud!! Poiss leiti paadist, siis vist viskasid päästjad (sest kuidas see poiss muidu äkki vette sattus) poisi ilmselt vette ja tõid seejärel kaldale!!??!!

wpDiscuz