Haapsalu taekwondolased näitasid Tallinnas kõrget taset

Lehte Ilves

lehte.ilves@gmail.com

Mustade vestidega viis noormest on Haapsalu taekwondolased, kes võitsid Tallinnas 24 meeskonna konkurentsis kolm kulda, ühe hõbeda ja parima meeskonna karika. Foto: Erakogu

Tallinnas peetud turniiril Hvarang Cup 2014 sai Haapsalu juunioride meeskond parima meeskonna tiitli, võites kolm kuldmedalit, ühe hõbeda ja turniiri võitja karika.

Turniiri eesmärk oli välja selgitada parim taekwondo meeskond, seda tiitlit püüdis 24 meeskonda Eesti kaheksast klubist.

Haapsalu sportlastele see oli väga tõsine katse, sest võistlus oli raske.

Haapsalu noored võistlesid suurepäraselt sparringus. Nad läksid finaalis kokku Katleri klubi juunioride meeskonnaga. Selles raskes võistluses saavutasid haapsallased esikoha.

Esikoha said haapsallased ka plaatide purustamises.

Erihüppetehnikas võitsid Haapsalu juuniorid kolmanda kuldmedali.

Kompleksharjutuses kaotas Haapsalu meeskond raskes finaalis esikoha Tallinna meeskonnale, kuid said hõbemedali.

Võistlustel viibinud Korea spordimeistrid märkisid tunnustavalt ära Haapsalu juuniori kõrget sportlikku taset.