5

Vilistlased: Ühisgümnaasiumi lende tuleks lugeda 1922. aastast

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Me olime viimane lend, kes alustas oma kooliteed Wiedemanni tänava majas. Poole aasta pealt kolis kool Kuuse tänavale, kus mõõduski meie kooliaeg. Siis oli meie kooli nimeks Haapsalu 1. Keskkool.

1995. a. nimetati kool Haapsalu Gümnaasiumiks. Aga kool kui selline oli sama ja kandis endas ajaloolist järjepidavust.

Nüüd, kui gümnaasiumiosad on kokku saanud Wiedemanni tänava majas Ühisgümnaasiumina on ju ikka tegemist sama kooli gümnaasiumiosaga millele liitus ka Wiedemanni kooli gümnaasiumiosa. Aga selle puhul on tegemist ju Haapsalu 1. Keskkoolist tekkinud haruga.

Sisuliselt on see kõik eestikeelse gümnaasiumihariduse järjepidevus ja seetõttu tuleks lendude numeratsiooni jätkata sealt, kus see kevadel 2013 pooleli jäi, seega 92/22 lennuga. Loodame, et meie arvamus leiab positiivset vastukaja ja rakendust.

Haapsalu 1. keskkooli 52. lend

Samal teemal: “Ühisgümnaasiumi lende võiks lugeda 1922. aastast”, Lääne Elu, nr.9 23.01 2014

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
complete currency trader bonus
complete currency trader bonus

Thanks so much for the post.Much thanks again. Cool.

baby shoes
baby shoes

Say, you got a nice article post.Really looking forward to read more.

data cabinet racks
data cabinet racks

Thanks a lot for the blog article. Awesome.

Orange County CA
Orange County CA

I truly appreciate this article post.Thanks Again. Great.

5 dollars
5 dollars

Very good blog post. Keep writing.

wpDiscuz