0

Haapsalu ootab homseni ettepanekuid haridus- ja kultuuritöötajate tunnustamiseks

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Haapsalu linnavalitsus ootab linnakodanike ettepanekuid haridus- ja kultuuritöötajate kohta, keda tunnustada aunimetuse või preemiaga.

Haridus- ja kultuuripreemiaid antakse välja, et tunnustada valdkonnas töötavaid isikuid ja asutusi, kelle töö, tegevus ja isiklik eeskuju on oluliselt mõjutanud Haapsalu haridus- ja kultuurielu ja asutuste arengut, teatas linnavalitsuse pressiesindaja Tõnu Parbus.

Haapsalu aasta õpetaja aunimetus antakse ühele eelnevatel aastatel silma paistnud haridustöötajale, kes on pälvinud oma õpilaste, lapsevanemate, kolleegide ja ka üldsuse lugupidamise ning kelle tegevus on positiivselt mõjutanud linna haridusalast arengut.

Haapsalu kultuuritegija aunimetus antakse kultuuritöötajale, kes on pälvinud nii kultuuriavalikkuse kui ka kolleegide lugupidamise ning kes on silmapaistvalt hästi esinenud erialastel konkurssidel.

Haapsalu kultuuritegija aunimetus antakse kultuuritöötajale olenemata valdkonnast (kirjandus, muusika, fotograafia, tants jne).

Lisaks üksikisikutele antavatele aunimetustele jagab linnavalitsus ka preemiaid.

Preemiad „Haapsalu hariduselu edendaja“ ja „Haapsalu kultuurielu edendaja“ antakse haridus- ja kultuuritöötajatele või asutustele, kes on edukalt läbi viinud linnale olulisi haridus- või kultuuriprojekte ning aidanud kaasa linna haridus- ja kultuurielu arengule.

Preemia „Haapsalu säravaim kultuurisündmus“ antakse aga inimesele või asutusele, kes on Haapsalus läbi viinud üle-eestilist või rahvusvahelist tuntust kogunud projekti, avaldades sellega suurt mõju ka linna kultuurielu arengule.

Kirjalikud ettepanekud tunnustuste jagamiseks tuleks saata e-postiga: tonu.parbus@haapsalulv.ee (või Haapsalu linnavalitsusse Posti 34) 15. jaanuarini.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz