1

Ants Varblane asub juhtima metsaseltsi

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Metsaomanike esindusorganisatsiooni Eesti Erametsaliit tegevjuhina töötav läänlane Ants Varblane asub alates 1. septembrist juhtima Eesti Metsaseltsi.

„Metsandussektor tervikuna peab ühiskonna silmis omandama sellise tähenduse, mis tal ka tegelikult on majanduse, keskkonna, sotsiaal- ja kultuurivaldkonnas,“ sõnastas Ants Varblane oma peamise sihi metsandusorganisatsioone ühendava seltsi tegevjuhina. „Selle eesmärgini jõudmiseks on oluline kõigi metsandusorganisatsioonide ja eri põlvkondade tõhus ning järjepidev koostöö,“ lisas ta.

MTÜ Eesti Metsaselts ühendab metsandusorganisatsioone, kellel on ühised aated Eesti metsanduse arendamisel ning metsa kasutamisel ja kaitsel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tont.
Tont.

Huvitav,kas see on sama varblane,kes elas kunagi Vormsil ja oma tubli arstist naise ning pere palju noorema tibi vastu vahetas ??

wpDiscuz