Kümme lasteaeda saab tasuta värvi

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Kümme Eesti lastesõime ja lasteaeda, kelle motivatsioonikiri meeldib Caparoli värvifirmale kõige rohkem, saavad oma ilme värskendamiseks tasuta värvi.

“Konkursil osalemiseks oodatakse selget nägemust, kuidas ja kelle abiga kavandatud tööd ellu viiakse. Motivatsioonikirjale tuleb juurde lisada ka fotod värviuuendust vajavatest ruumidest/objektidest,” selgitas Caparol Eesti filiaali esindaja Aet Jaakson.

Osalema oodatakse kõiki lastesõimesid ja -aedasid üle Eesti.

Kandideerimiseks tuleb esitada vabas vormis motivatsioonikiri, milles kirjeldatakse hetkeolukorda ja loodetavat lõpptulemust.

Varem on Läänemaalt saanud Caparolilt Alpina värvi näiteks Martna lasteaed ja Riguldi mõis.

“Osalesime konkursil ülemöödunud aastal,” ütles Martna lasteaia juhataja Aire Aljaste. “Tahtsime värvida õues puitpäranda hästi kirevaks, aga meie idee selliselt kujul ei teostunud, sest ei olnud nii kirevaid värve tootevalikus. Aga firma pakkus teist värvi ja lahendust ja nõustusime.”

Caparolilt tuli värv ja nõuanne. Brigaadi, kes katuse ära värviks, pidi lasteaed ise kokku panema. “Alguses kartsime, et ei saa hakkama, aga tegelikult õnnestus paari päevaga valla töötajatest, pereliikmetest ja vilistlastest oma 30 inimest kokku saada,” rääkis Aljaste.

Tunamullu sai projekti toel värskenduse 11 lasteaeda ja mullu 10 lasteaeda üle Eesti. Lisaks tasuta värvidele saavad võitnud lasteaiad professionaalset nõu, kuidas värvimistöid kõige efektiivsem teostada oleks.

„Meie jaoks on kõige olulisem näha, et värvimistööde elluviimiseks teeb lasteaiaga koostööd ka laiem kogukond – olgu selleks siis lapsevanemad, kohalik kodanikuaktiiv, omavalitsus või ettevõtjad. Alpina poolt tulevad tasuta värvid, kuid nende asjakohane kasutamine ja värvimistööde teostamine on kogukonna ülesanne,“ sõnas Koppel.

Konkursile kandideerimise tähtaeg on 30. aprill 2012. Võitnud lasteaiad kuulutatakse välja mai alguses ja kavandatud tööde elluviimine toimub suvel.

Täpsem info tingimuste kohta ja kandideerimisvorm asub www.alpinacolor.ee.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments