Mahoni võitis tennisemeistrivõistlustelt kaks medalit

Eesti noorte meistrivõistlustelt on Mari Mahoni viimastel aastatel alati medali Haapsallu toonud. Nii ka seekord. T 18 vanuseklassis paarismängus koos Heike Brit Rõssiga (Tartu) võideti veerandfinaalis 6:1, 6:0 Rakvere paari Gerli Traus-Kristi Traus.

Poolfinaalis jäädi alla hilisemale võitjapaarile Tatjana Vorobjova-Eva Paalma 1:6, 3:6.

Tasuks kolmas koht ja pronksmedal.

Teise medali sai Mari koos saarlase Priit Sulustega segapaarismängus. Veerandfinaalis tuli võit Elisa Mai Koonik-Karl Kiur Saare üle tulemusega 6:4, 6:2, poolfinaalis vastas jällegi hilisem võitjapaar Tatjana Vorobjova-Markus Kerner, kellele jäädi alla 1:6, 3:6.

Üksikmängus alistas Mari esmalt Kristi Trausi 6:0, 6:1. Loosiga aga sel korral eriti õnne ei olnud, sest veerandfinaalis oli jällegi vastas hilisem võitja Tatjana Vorobjova, kellele tuli alistuda tulemusega 1:6, 3:6.

Tänavu on Maril veel ees T18 Masters turniir 8 parema mängija osavõtul 10.-12.detsembril Tallinnas.