Kanepi võitles, ent kaotas Moskva turniiri finaalis

Dominika Cibulkova ja Kaia Kanepi Kremlin Cupi autasustamisel. Foto: Facebook

Kaia Kanepi kaotas Moskva Kremlin Cup tenniseturniiri finaalis kolmes setis Dominika Cibulkovale 6:3, 6:7 (1), 5:7.

Enne mängu pelgas Kaia: "Dominika lööb kõvasti ja kiiresti, nii et ma pean mängus püsimiseks pingutama."

Esimeses setis murdis Kaia siiski Slovakkia mängija servi ja läks ette 3:1. Edu ta käest enam ei andnud – sett Kaiale 6:3. Kaia mängis kindlalt, Cibulkova tegi rohkem sundimata vigu.

Teises setis läks mängu kiire lõppmänguni, milles Kaia tegi ohtralt vigu ja Cibulkova võitis 7:1.

Otsustavas setis võitis Cibulkova 3:3 seisult Kanepi pallingugeimi. Järgmised neli geimi kaotas servija, kuni 6:5 eduseisult asus pallima Cibulkova, võitis oma geimi ja ka terve matši.

Mäng kestis 2 tundi ja 41 minutit. Cibulkovale oli see elu esimene WTA turniiri võit.

721 000 dollari suuruse auhinnafondiga Kremlin Cupi finaalijõudmine lõpetab Kaia jaoks raske hooaja, mille alguse mängis ta vigastustega maadeldes, keskosa jättis üldse vahele, kuid sügisel alustas jõulist comeback'i.