4

Linnamäel valmib kergliiklustee

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Linnamäe asulas on lõpukorral 570 m pikkuse valgustatud kergliiklustee rajamine, eelmisel reedel sai tee asfaldi alla.

„Iluravitöid on veel teha,” ütles maanteeameti Haapsalu esinduse peaspetsialist Urmas Robam ja nimetas ühe tööna munakivisillutise ladumist maantee ja  uue tee vahele.

Kergliiklustee on rajatud Linnamäe bussipeatusest vallavalitsuseni. Tee tõttu tuli ümber paigaldada kõik praegu ja tulevikus vaja minevad torud ja juhtmed.

Pisut üle poole kilomeetri kergliiklustee rajamine läheb maksma vanas rahas kaks miljonit krooni, ütles Oru vallavanem Arno Kelnik.

Ehitust rahastab maanteeamet, vald maksis maaga seotud juriidiliste tehingute eest.

Kergliiklustee omanikuks saab vald, teealune maa läheb valla kasutusse 60 aastaks. Vald hakkab tee eest hoolitsema ja tasuma ka valgustuse eest.

Kelnik ütles, et kergliiklustee projekt on tehtud Uugla tee otsast Rannakülani, kokku 6 kilomeetrit. „Otsime raha ja eks ta kunagi tule ka,” ütles Kelnik täispikkuses kergliiklustee kohta.

Robami sõnul tuleva aasta tööde kohta kindlust veel ei ole, aga ta ise tahaks loota, et saab kergliiklusteed pikendada Räägu hooldekodu teeotsani.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kaydi
Kaydi

Please teach the rest of these internet honligaos how to write and research!

baby shoes
baby shoes

wow, awesome post.Thanks Again. Cool.

online business
online business

Enjoyed every bit of your blog post. Keep writing.

Malinda
Malinda

I apptceiare you taking to time to contribute That’s very helpful.

wpDiscuz