Kuula artiklit, 4 minutit ja 0 sekundit
0:00 / 4:0
Eilseks oli otsuse hariduslepe allkirjastamata jätta teinud üle 60 kohaliku omavalitsuse, sh Vormsi, Lääne-Nigula ja Haapsalu.
Haridusleppe allkirjastada oli eilseks otsustanud vaid üheksa omavalitsust. Kuus, sh Lääneranna vald, polnud otsust veel teinud. Omavalitsusjuhtide sõnul on lepe ühest küljest nii üldsõnaline ja ebamäärane, et tekitab arusaamatust ja segadust, teisest küljest aga liiga üksikasjalik. „Liiga palju punkte, nii et lõpuks leiab igaüks midagi, mis talle ei meeldi,” märkis Lääne-Nigula vallavolikogu esimees Mikk Lõhmus.
Läänemaa omavalitsus- ja koolijuhtide sõnul jääb selgusetuks, kust tuleb raha, et haridusleppes sä
Tublid, et tarkust jagus!
Virumaal samuti hääletati vastu.Jäi mulje,et muidu omavalitsused peaksid mingi suure raha eest panustama ise.
Kui haridusminister on sündinud 29. jaanuaril 1976 Kiviõlis ja tema ema ei saa siiani aru, millises riigis ning mis keeles räägitakse siis on arusaadav, et 200 ga kuristikku kihutav nn. kolmikliit teeb selliseid idiootsusi. Ja mis see siin olev TikTokker seletaks kui 200 l on 4 % parteireitingut rahva seas?
Poolte valimine ei tundu siin väga keeruline olevat. Plaan on toores ja läbi mõtlemata. Selliseid “plaane paberil” võime me ju kõik teha.
Loosungitega ei pea ju kaasa minema. Eesti haridussüsteemi juhtimises puudub pädevus ja põhiline on atusaamatu eksperimenteerimine, mitte mõistlik põhjendatud areng koos tulemuslikkusega. Inimliku lolluse levik on äärmiselt kahjulik Eesti ühiskonnale.