Ülinapp võit viis Herilased poolfinaali

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Marcus Lenk oli viimases mängus Haapsalu Herilaste suurim punktitooja. Foto: Malle-Liisa Raigla

Neljapäeva õhtul Keila tervisekeskuses peetud Saku II liiga veerandfinaali otsustavas kohtumises võitsid Haapsalu Herilased Keila korvpallikooli ühe punktiga ja pääsesid poolfinaali.

Esimeses veerandfinaali mängus jäid Herilased Keilale alla 92:98, kuid kolmapäeval Haapsalus peetud kodumängul võideti vastaseid üsna kindla vahega 83:70. Et play-off’ides on edasipääsuks vaja kahte võitu, läksid Haapsalu ja Keila korvpallurid omavahel vastamisi veel kolmandalgi korral. Otsustav mäng peeti neljapäeval Keilas. Selles kohtumises panid Herilased fännide närvid küll tugevalt proovile, kuid suutsid lõpuks mängu võita 66:65.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!